Deweloperzy

logo-Samson1

Firma SAMSON z siedzibą w Niedomicach zajmuje się budową domów jednorodzinnych w systemie developerskim. Firma buduje nowoczesne i  konkurencyjne cenowo obiekty. Wykorzystuj przy tym nowe technologie oraz nowatorskie rozwiązania materiałowe. Wysoki standard pracy pozwala zaproponować klientom wymarzone domy wysokiej jakości.

Firma posiada zrealizowanych i sprzedanych 6 inwestycji w okolicach Łodzi. Obecnie realizowana jest inwestycja „Osiedle Złoty Dąb” w Łodzi przy ul. Podchorążych 71.

Zapraszamy do kontaktu:

Kontakt: Filip Kowalczyk 661 569 469 www.samson-dom.pl


Inwestycja obejmuje budowę 74 mieszkań z garażem podziemnym i lokalem użytkowym na parterze,
w Łodzi przy ulicy Więckowskiego 54, w dzielnicy Łódź-Polesie, w osiedlu Stare Polesie.

Mieszkania będą oferowane w standardzie deweloperskim, w podwyższonym standardzie wykończenia

 

Kontakt: Paweł Giernat 500 544 325 e-mail: biuro@domnapolesiu.pl


Firma WALKO na Łódzkim rynku deweloperskim inwestuje od 10 lat, przygotowała już 7 inwestycji na terenie miasta i zmienia wizerunek Bałut i Polesia. Obecnie w budowie jest

inwestycja przy ul. Długosza 4. Więcej szczegółów na:
www.walko.info.pl, tel. 42 612 14 74

 


pobrane

Golden Lion Investments to spółka deweloperska, której celem jest sprzedaż mieszkań wysokiej jakości w spokojnych oraz bezpiecznych osiedlach wśród niskiej zabudowy, oferowanych w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Nasze nowe mieszkania dedykujemy klientom, którzy poszukują atmosfery zbliżonej do mieszkania we własnym domu. Projektowane przez nas budynki, w których znajduje się zaledwie kilka mieszkań na zamkniętym, zielonym terenie dają taką możliwość.

Kontakt: Michał Karpacki, tel. (+48) 501-74-02-64, e-mail: m.karpacki@golden-lion.plwww.golden-lion.pl


pobrane (4)

Prywatna Korporacja Mieszkaniowa jest spółką deweloperską powstałą w 2004 roku. Po zakończeniu budowy osiedla „Zielony Romanów” rozpoczęła budowę osiedla domów jednorodzinnych „Ogrody Romanów” w Łodzi. Po zakończeniu budowy I etapu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Spółka przystąpiła do realizacji II etapu. W najbliższym czasie Spółka rozpoczyna realizację kolejnej nowej inwestycji pod nazwą „Villa Romanów”.

Kontakt: Janina Doryń – Kierownik działu sprzedaży tel./fax: 42 712 63 31, kom. 663 490 722, e-mail: doryn@pkm.waw.plhttp://www.pkm.waw.pl/


pobrane (1)

Spółka Dynamix powstała w 1993 roku ze 100 % udziałem kapitału polskiego. Realizujemy projekty deweloperskie na terenie województwa łódzkiego od 1999 roku. Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy i przekazaliśmy naszym Klientom 14 inwestycji o łącznej powierzchni ponad 40 tyś m. Wszystkie inwestycje zostały ukończone w terminie! Obecnie w sprzedaży znajdują się nowe domy zrealizowane w ramach inwestycji Ekopark Aleksandrów.

Kontakt:tel.kom. 605 120 230, e-mail: mieszkania@dynamix.pl,  http://www.dynamix.pl/


 

pobrane (2)

Firma „GETMAR” istnieje od 1997 roku. Inwestycja „Nowe Sady” jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym realizowanym na terenie Łodzi. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Polesie, przy ul. Obywatelskiej 98A (wjazd od ul. Nowe Sady). Budynek będzie strzeżony i monitorowany. Termin realizacji to I kwartał 2015 r.

Kontakt: Radosław Gryniewicz – specjalista d/s sprzedaży, tel.: 723 179 382, e-mail: r.gryniewicz@getmar.com.pl, http://getmar.com.pl


pobrane (3)

Spółka Pro-Inwest powstała w roku 2005. Od początku istnienia firma prowadzi inwestycje deweloperskie na terenie województwa łódzkiego. Specjalizuje się w budowie domów wolnostojących oraz budynków wielorodzinnych stanowiących wspólne, zamknięte osiedla mieszkaniowe. Dodatkowo firma zajmuje się budową obiektów komercyjnych, parków handlowych.

Kontakt: Marcel Skorupa, kom.: +48 509 152 552, tel.: +48 42 211 17 37.


pobrane (4)

W branży deweloperskiej działamy od 2000 roku. Specjalizujemy się w budownictwie wielorodzinnym o niskiej zabudowie i kameralnym charakterze. Współpracujemy z rzetelnymi i sprawdzonymi podwykonawcami.Budujemy dla tych, którzy cenią spokój, ciszę i bliskość natury. Ważna jest dla nas wygoda i komfort użytkowania oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne.

Osiedle położone jest na krańcu osiedla Radogoszcz-Wschód.Młodzi mieszkańcy mogą skorzystać z programu „Mieszkanie dla młodych”.I etap inwestycji już w sprzedaży.


 


 

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other