Deweloperzy

logo-Samson1

Firma SAMSON z siedzibą w Niedomicach zajmuje się budową domów jednorodzinnych w systemie developerskim. Firma buduje nowoczesne i  konkurencyjne cenowo obiekty. Wykorzystuj przy tym nowe technologie oraz nowatorskie rozwiązania materiałowe. Wysoki standard pracy pozwala zaproponować klientom wymarzone domy wysokiej jakości.

Firma posiada zrealizowanych i sprzedanych 6 inwestycji w okolicach Łodzi. Obecnie realizowana jest inwestycja „Osiedle Złoty Dąb” w Łodzi przy ul. Podchorążych 71.

Zapraszamy do kontaktu:

Kontakt: Filip Kowalczyk 661 569 469 www.samson-dom.pl


 

 

 

Dom na Tuwima to elegancki sześciokondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 65 mieszkań jedno- dwu- trzy- lub więcej pokojowych, lokale użytkowe na parterze oraz garaż podziemny. Mieszkania z balkonami lub loggiami, winda cichobieżna, ogrzewanie miejskie, infrastruktura teleinformatyczna, własność gruntu.
Działka ogrodzona i zagospodarowana, wejście do budynku z terenu wewnętrznego.

Inwestycja położona jest bezpośrednio przy rewitalizowanym “Nowym Centrum Łodzi”, blisko dworca Łódź-Fabryczna, kampusu Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego, kompleksów biurowych Monopolis i Imagine, parku 3-maja.

Budowa rozpoczęta w maju 2020, oddanie do użytku zaplanowane na koniec 2021 r.

 

Kontakt: Paweł Giernat 500 544 325, @: biuro@domnax.pl, https://domnatuwima.pl/


Firma WALKO na Łódzkim rynku deweloperskim inwestuje od 10 lat, przygotowała już 7 inwestycji na terenie miasta i zmienia wizerunek Bałut i Polesia. Obecnie w budowie jest
www.walko.info.pl, tel. 42 612 14 74