Kredyt hipoteczny

 

 • Jest zawsze celowy. Oznacza to, że zaciągnąć go można w związku z: zakupem nieruchomości, remontem posiadanej nieruchomości, budową i rozbudową nieruchomości.
 • Jest zawsze zabezpieczony- zabezpieczeniem jest wpis w IV dziale Księgi Wieczystej- hipoteka

 

Dzięki temu, że bank jest zabezpieczony i zna cel kredytowania możliwe jest zaproponowanie klientowi preferencyjnych, w porównaniu z innymi kredytami, warunków cenowych.

 

Przekazanie nieruchomości jako zabezpieczenie kredytu nie zwalnia niestety kredytobiorcy z koniczności spłaty rat tegoż kredytu. Dlatego też klient wnioskujący o kredyt hipoteczny musi mieć odpowiednia zdolność kredytową, czyli ustalona przez bank zdolność do obsługi rat kredytu i normalnego funkcjonowania.

 

Od początku działalności firmy kredyty hipoteczne to nasza specjalność. W naszej ofercie znajduje się ponad 20 banków. Nasi Eksperci, mając do dyspozycji najnowsze i precyzyjne narzędzia są w stanie wspólnie z klientem wybrać najlepsze rozwiązanie kredytowe.

 

Dzięki współpracy z Nami bezpłatnie bez żadnych dodatkowych kosztów po Państwa stronie, otrzymają Państwo najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb:

 

 1. Przygotujemy szczegółowe oferty banków,
 2. Zbadamy zdolność kredytową w poszczególnych bankach,
 3. Omówimy poszczególne oferty,
 4. Szczegółowo przedstawimy wszystkie koszty związane z udzieleniem kredytu,
 5. Bezpłatnie przygotujemy wszelką dokumentację kredytową:
  • kosztorys budowlany,
  • kosztorys remontowy,
  • wnioski kredytowe do kilku banków,
  • wyręczymy przy gromadzeniu dokumentów związanych z nabywaną nieruchomością.
 6. Doprowadzimy do pozytywnej decyzji kredytowej i zawarcia umowy z bankiem (oczywiście tylko w przypadku spełnienia wymaganych przez bank warunków)
 7. Pomożemy obniżyć raty spłacanych kredytów szukając tańszego rozwiązania,
 8. Wynegocjujemy niestandardowe warunki cenowe (jeżeli jest to możliwe).