W swojej pracy, tak samo jak w życiu, zawsze daję z siebie wszystko, a potrzeby Klienta stawiam na pierwszym miejscu. Korzystając z moich usług możesz liczyć na fachową i oczywiście bezpłatną pomoc.

 

Moim priorytetem jest wyszukanie dla Klienta najlepszego na rynku rozwiązania finansowego i sprawne przeprowadzenie go przez proces kredytowy. Moja wiedza, zaangażowanie w każdą sprawę oraz entuzjazm w działaniu sprawią, że z pewnością dołączysz do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Edukacja i doświadczenie:

 

Z rynkiem finansowym związany jestem od 2007 roku, od samego początku w roli Doradcy Finansowego, co daje mi bogate doświadczenie w pracy z klientem. Do 2012 roku byłem pracownikiem firmy Open Finance S.A., aktualnie z ogromną satysfakcją działam w szeregach firmy Meridian Doradcy.

 

W wolnym czasie szlifuję kondycję i charakter wędrując po górach oraz biegając długodystansowo. Spełniam się również podróżując z plecakiem w odległe zakątki świata.

Łukasz Kołodziejczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego" Mahatma Gandhi

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Pan Łukasz ma bardzo profesjonalne podejście do swej pracy. Mam wrażenie, że do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Pozyskanie kredytu hipotecznego pod opieką Pana Łukasza było banalnie prostym i bardzo szybkim procesem. Mimo, że od Pana Łukasza pozytywna opinia banku wymagała sporej pracy. Pan Łukasz dbał o nasze potrzeby, zawsze odbierał od Nas telefon, lub oddzwaniał gdy było to możliwe.

  Nigdy nie czułam się zaniedbana. Zdecydowanie będę polecać Pana Łukasza znajomym

 2. Pana Łukasza możemy polecić w ciemno, gdyż jest on człowiekiem sumiennym, rzetelnym i odpowiedzialnym w swojej profesji. Dzięki Panu Łukaszowi mogliśmy zrealizować życiowy cel, jakim jest posiadanie własnego domu. Pomimo licznych trudności związanych z uzyskaniem finansów Pan Łukasz postarał się, aby ten cel można było zrealizować. Szczerze i gorąco polecamy!

 3. Z czystym sumieniem poleciliśmy Pana Łukasza już naszym znajomym więc i tu naszej rekomendacji nie może zabraknąć. Dwukrotnie współpracowaliśmy z Panem Łukaszem odnośnie dwóch różnych produktów finansowych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli chcecie bezboleśnie przejść przez biurokrację banków to dobrze traficie wybierając właśnie tego doradcę. Dziękujemy za zaangażowanie Panie Łukaszu i zapewne do zobaczenia.

 4. Szczerze polecam Pana Łukasza jako doradcę kredytowego. Pełen profesjonalizm i oddanie sprawie klienta pozwala spać spokojnie w chwilach podejmowania życiowych decyzji. Od 3 lat spłacam kredyt hip., który nawet na dziś dzień jest atrakcyjny. Wszelkie biurokratyczne zasieki załatwione były za mnie. Słowem: uczciwa i rzetelna osoba. Polecam.

 5. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Łukasza. Dzięki jego profesjonalizmowi i zaangażowaniu, szybko i co najważniejsze z sukcesem osiągneliśmy cel. Dziś jesteśmy już u siebie.
  Gorąco polecam, człowiek zna się na swojej robocie, bardzo kreatywny i zaangażowany w to co robi. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie kompromis i wyjście z na prawdę trudnej sytuacji.

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other