W swojej pracy, tak samo jak w życiu, zawsze daję z siebie wszystko, a potrzeby Klienta stawiam na pierwszym miejscu. Korzystając z moich usług możesz liczyć na fachową i oczywiście bezpłatną pomoc.

 

Moim priorytetem jest wyszukanie dla Klienta najlepszego na rynku rozwiązania finansowego i sprawne przeprowadzenie go przez proces kredytowy. Moja wiedza, zaangażowanie w każdą sprawę oraz entuzjazm w działaniu sprawią, że z pewnością dołączysz do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Edukacja i doświadczenie:

 

Z rynkiem finansowym związany jestem od 2007 roku, od samego początku w roli Doradcy Finansowego, co daje mi bogate doświadczenie w pracy z klientem. Do 2012 roku byłem pracownikiem firmy Open Finance S.A., aktualnie z ogromną satysfakcją działam w szeregach firmy Meridian Doradcy.

 

W wolnym czasie szlifuję kondycję i charakter wędrując po górach oraz biegając długodystansowo. Spełniam się również podróżując z plecakiem w odległe zakątki świata.

Łukasz Kołodziejczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego" Mahatma Gandhi

Skontaktuj się ze mną

    Rekomendacje

    1. Z czystym sumieniem polecam Pana Łukasza. Kontakt otrzymaliśmy z polecenia. Bardzo fachowa pomoc i duże zaangażowanie w sprawę. Byliśmy ponaglani terminem umowy przedwstępnej ale finalnie udało się uzyskać kredyt. Bardzo szanuję współpracę z Panem Łukaszem, za wzorowy kontakt. Szybka i rzetelna wymiana informacji/dokumentów oraz dyspozycyjność dla klienta. Jeśli nadarzy się okazja na pewno nie omieszkam skorzystać jeszcze raz z pomocy i tę pomoc polecał będę innym. Bardzo dziękuję.

    Dodaj rekomendację

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.