W swojej pracy, tak samo jak w życiu, zawsze daję z siebie wszystko, a potrzeby Klienta stawiam na pierwszym miejscu. Korzystając z moich usług możesz liczyć na fachową i oczywiście bezpłatną pomoc.

 

Moim priorytetem jest wyszukanie dla Klienta najlepszego na rynku rozwiązania finansowego i sprawne przeprowadzenie go przez proces kredytowy. Moja wiedza, zaangażowanie w każdą sprawę oraz entuzjazm w działaniu sprawią, że z pewnością dołączysz do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Edukacja i doświadczenie:

 

Z rynkiem finansowym związany jestem od 2007 roku, od samego początku w roli Doradcy Finansowego, co daje mi bogate doświadczenie w pracy z klientem. Do 2012 roku byłem pracownikiem firmy Open Finance S.A., aktualnie z ogromną satysfakcją działam w szeregach firmy Meridian Doradcy.

 

W wolnym czasie szlifuję kondycję i charakter wędrując po górach oraz biegając długodystansowo. Spełniam się również podróżując z plecakiem w odległe zakątki świata.

Łukasz Kołodziejczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego" Mahatma Gandhi

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Pan Łukasz pomógł mi w realizacji dwóch kredytów. Bardzo rzeczowa i profesjonalna osoba. Indywidualne podejście i świetny kontakt. Polecam serdecznie.

  2. Jak większość tutaj piszących kontakt do Pana Łukasza dostałem z polecenia. To najlepszy sposób dotarcia do rzetelnego i wiarygodnego doradcy kredytowego jakim
   okazał się Pan Łukasz. Wspomógł nas przy staraniach o kredyt hipoteczny w sposób
   profesjonalny oszczędzając nam czas i nerwy. Wszystkim zainteresowanym gorąco
   polecam usługi Pana Łukasza. Dziękujemy za współpracę.

  3. Polecamy Pana Łukasza wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm i pełne zaangażowanie w powierzone sprawy, wzorowy kontakt o każdej porze i świetne podejście do sprawy. Polecamy wszystkim

  4. Łukasz to gość jakich mało.
   Bo ,gdy nam się kredytu zachciało,
   to On tuż przed urlopem,
   Zalał się potem
   i powiedział tak:
   Nie pojadę na wczasy
   jak nie załatwię wam kasy(kredytu).
   A tak na poważnie to polecam Pana Łukasza jako rzetelnego,wiarygodnego i profesjonalnego doradcę finansowego.

  5. Gorąco polecam współpracę z Łukaszem. Dzięki jego pomocy wszystkie procedury kredytowe przebiegły płynnie i bez problemowo. Dobrał najlepsza ofertę kredytową dostosowaną do moich potrzeb dzięki doskonałej znajomości rynku kredytowego. Zorientowany na klienta – dyspozycyjny, pomocny, potrafiący w przejrzysty sposób wytłumaczyć wszelkie niejasności. Naprawdę serdecznie polecam.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.