W swojej pracy, tak samo jak w życiu, zawsze daję z siebie wszystko, a potrzeby Klienta stawiam na pierwszym miejscu. Korzystając z moich usług możesz liczyć na fachową i oczywiście bezpłatną pomoc.

 

Moim priorytetem jest wyszukanie dla Klienta najlepszego na rynku rozwiązania finansowego i sprawne przeprowadzenie go przez proces kredytowy. Moja wiedza, zaangażowanie w każdą sprawę oraz entuzjazm w działaniu sprawią, że z pewnością dołączysz do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Edukacja i doświadczenie:

 

Z rynkiem finansowym związany jestem od 2007 roku, od samego początku w roli Doradcy Finansowego, co daje mi bogate doświadczenie w pracy z klientem. Do 2012 roku byłem pracownikiem firmy Open Finance S.A., aktualnie z ogromną satysfakcją działam w szeregach firmy Meridian Doradcy.

 

W wolnym czasie szlifuję kondycję i charakter wędrując po górach oraz biegając długodystansowo. Spełniam się również podróżując z plecakiem w odległe zakątki świata.

Łukasz Kołodziejczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego" Mahatma Gandhi

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Łukasza. Dzięki jego profesjonalizmowi i zaangażowaniu, szybko i co najważniejsze z sukcesem osiągneliśmy cel. Dziś jesteśmy już u siebie.
   Gorąco polecam, człowiek zna się na swojej robocie, bardzo kreatywny i zaangażowany w to co robi. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie kompromis i wyjście z na prawdę trudnej sytuacji.

  2. Szczerze polecam Pana Łukasza jako doradcę kredytowego. Pełen profesjonalizm i oddanie sprawie klienta pozwala spać spokojnie w chwilach podejmowania życiowych decyzji. Od 3 lat spłacam kredyt hip., który nawet na dziś dzień jest atrakcyjny. Wszelkie biurokratyczne zasieki załatwione były za mnie. Słowem: uczciwa i rzetelna osoba. Polecam.

  3. Z czystym sumieniem poleciliśmy Pana Łukasza już naszym znajomym więc i tu naszej rekomendacji nie może zabraknąć. Dwukrotnie współpracowaliśmy z Panem Łukaszem odnośnie dwóch różnych produktów finansowych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli chcecie bezboleśnie przejść przez biurokrację banków to dobrze traficie wybierając właśnie tego doradcę. Dziękujemy za zaangażowanie Panie Łukaszu i zapewne do zobaczenia.

  4. Pana Łukasza możemy polecić w ciemno, gdyż jest on człowiekiem sumiennym, rzetelnym i odpowiedzialnym w swojej profesji. Dzięki Panu Łukaszowi mogliśmy zrealizować życiowy cel, jakim jest posiadanie własnego domu. Pomimo licznych trudności związanych z uzyskaniem finansów Pan Łukasz postarał się, aby ten cel można było zrealizować. Szczerze i gorąco polecamy!

  5. Pan Łukasz ma bardzo profesjonalne podejście do swej pracy. Mam wrażenie, że do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Pozyskanie kredytu hipotecznego pod opieką Pana Łukasza było banalnie prostym i bardzo szybkim procesem. Mimo, że od Pana Łukasza pozytywna opinia banku wymagała sporej pracy. Pan Łukasz dbał o nasze potrzeby, zawsze odbierał od Nas telefon, lub oddzwaniał gdy było to możliwe.

   Nigdy nie czułam się zaniedbana. Zdecydowanie będę polecać Pana Łukasza znajomym

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.