W swojej pracy, tak samo jak w życiu, zawsze daję z siebie wszystko, a potrzeby Klienta stawiam na pierwszym miejscu. Korzystając z moich usług możesz liczyć na fachową i oczywiście bezpłatną pomoc.

 

Moim priorytetem jest wyszukanie dla Klienta najlepszego na rynku rozwiązania finansowego i sprawne przeprowadzenie go przez proces kredytowy. Moja wiedza, zaangażowanie w każdą sprawę oraz entuzjazm w działaniu sprawią, że z pewnością dołączysz do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Edukacja i doświadczenie:

 

Z rynkiem finansowym związany jestem od 2007 roku, od samego początku w roli Doradcy Finansowego, co daje mi bogate doświadczenie w pracy z klientem. Do 2012 roku byłem pracownikiem firmy Open Finance S.A., aktualnie z ogromną satysfakcją działam w szeregach firmy Meridian Doradcy.

 

W wolnym czasie szlifuję kondycję i charakter wędrując po górach oraz biegając długodystansowo. Spełniam się również podróżując z plecakiem w odległe zakątki świata.

Łukasz Kołodziejczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego" Mahatma Gandhi

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Polecamy Pana Łukasza każdemu kto szuka dobrego doradcy, ponieważ mimo naszej ,,skomplikowanej” sytuacji związanej z zatrudnieniem szybko znalazł odpowiednie banki, które akceptowały nasze ,,warunki”. W jednym miejscu załatwiliśmy wszystkie formalności bez zbędnego chodzenia do kilku banków. Pan Łukasz był również dostępny pod telefonem, gdy tylko czegoś potrzebowaliśmy. W trakcie udzielania kredytu przez bank cały czas się z nami kontaktował i do końca interesował się przebiegiem transakcji. Jednym słowem: RZETELNY , SUMIENNY I GODNY POLECENIA.

  2. Współpraca z Panem Łukaszem odbywała się na najwyższym poziomie. Sumienny, życzliwy, kulturalny, kompetentny. Starannie tłumaczący każde niezrozumiałe wątki. Z całą pewnością i czystym sumieniem w 100 % polecam Pana Łukasza.

  3. Jeżeli szukacie dobrego doradcę polecamy Pana Łukasza Kołodziejczyka ponieważ zna się na swojej pracy,działa szybko, skutecznie z efektem zadowalającym klienta, pomoże wam rozwjać niejasności bankowe i załatwić dogodny dla was kredyt w szybkim terminie.Dziękujemy za pomoc i będziemy polecać Pana naszym znajomym.Pozdrawiamy.

  4. Gorąco polecam usługi Pana Łukasza, doskonały fachowiec, który mógłby reklamować się hasłem “Sprawy niemożliwe załatwiam w jeden dzień, na cuda potrzebuję trzy” 😉 Bardzo miły, wyrozumiały i cierpliwy człowiek, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Panie Łukaszu 🙂

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.