W branży pośrednictwa w zakresie kredytów działam od 2008 roku.

Specjalizuję się w kredytach zabezpieczonych dla osób fizycznych oraz firm oraz kredytach bez zabezpieczeń. Pomogłem kilkuset zadowolonym klientom nabyć wymarzone mieszkanie, zbudować dom czy rozwinąć firmę.

To co mnie wyróżnia, to determinacja i dążenie do znalezienia rozwiązania dopasowanego do konkretnego klienta. Każdy przypadek jest inny, każdy klient ma swoją historię. Korzystając z ofert wszystkich liczących się na rynku banków dobieram rozwiązanie „uszyte na miarę” i pomagam przejść cały proces kredytowy, tak aby klient jak najmniej był w niego zaangażowany.

 

 • Przygotowuję bezpłatną ofertę z poszczególnych banków, omawiam procedury w poszczególnych bankach,
 • Negocjuję z bankami niestandardowe warunki, jeżeli jest taka możliwość
 • Spotkanie ze mną jest możliwe u mnie w biurze jak i w dowolnym miejscu wygodnym dla klienta,
 • Współpraca ze mną oznacza pełną przejrzystość i uczciwość, na żadnym etapie nie ma ukrytych opłat czy kosztów- wynagradza mnie bank za to, że dzięki mojej pracy klient zdecydował się na daną ofertę,

Wszystko to robię po to, żeby klienci byli w 100% zadowoleni i polecali mnie swoim znajomym. To daje mi siłę do podejmowania kolejnych wyzwań i jeszcze większej skuteczności działania.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

2012 – Ekspert do Spraw Kredytów/ CEO

 

2008-2012 – Open Finance/ Open Direct- doradca kredytowy/ kierownik oddziału

 

2007-2008– Grupa CEDC

 

2002-2007 – British American Tobacco Polska SA

 

2000-2002 – Reserved SA

 

1996-1998 – Winterthur SA

Michał Woszczek

CEO, Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz, zajdziesz gdzie indziej"

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt. Pomoc na każdym etapie drogi kredytowej. Zdecydowanie polecam !!!

  2. Fachowo i rzetelnie. Trafiliśmy do P. Michała z polecenia od znajomych- wszystko wyjaśnione na pierwszym spotkaniu, bardzo przejrzyście i zrozumiale, nie mieliśmy wątpliwości co do oferty, pokazane plusy i minusy. Polecamy serdecznie.

  3. Co prawda było to dawno temu, w roku 2009, ale Pan Michał pomógł nam przy bardzo trudnym kredycie na rozbudowę ośrodka wypoczynkowego. Bardzo dziękujemy i polecamy!

  4. Dzięki Panu Michałowi dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Polecamy serdecznie

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.