W branży pośrednictwa w zakresie kredytów działam od 2008 roku.

Specjalizuję się w kredytach zabezpieczonych dla osób fizycznych oraz firm oraz kredytach bez zabezpieczeń. Pomogłem kilkuset zadowolonym klientom nabyć wymarzone mieszkanie, zbudować dom czy rozwinąć firmę.

To co mnie wyróżnia, to determinacja i dążenie do znalezienia rozwiązania dopasowanego do konkretnego klienta. Każdy przypadek jest inny, każdy klient ma swoją historię. Korzystając z ofert wszystkich liczących się na rynku banków dobieram rozwiązanie „uszyte na miarę” pod konkretnego klienta i sprawę. Stoję pomiędzy bankiem a klientem- reprezentuję interesy klienta przed bankami i pomagam przejść cały proces kredytowy, tak aby klient jak najmniej był w niego zaangażowany.

 

 • Prowadzę cały proces od początku- na pierwszym spotkaniu bezpłatnie zapoznam się z sytuacją i wyliczę możliwości kredytowe w poszczególnych bankach.
 • Przygotowuję bezpłatną ofertę z poszczególnych banków, omawiam procedury w poszczególnych bankach, tak aby na żadnym etapie naszej współpracy żadna ze stron nie była zaskoczona „nagle pojawiającymi się okolicznościami”
 • Negocjuję z bankami niestandardowe warunki
 • Spotkanie ze mną jest możliwe u mnie w biurze jak i w dowolnym miejscu wygodnym dla klienta
 • Współpraca ze mną oznacza pełną przejrzystość i uczciwość, na żadnym etapie nie ma ukrytych opłat czy kosztów- wynagradza mnie bank za to, że dzięki mojej pracy klient zdecydował się na daną ofertę.
 • Po pozytywnym zakończeniu sprawy pomagam codziennej obsłudze kredytu, doradzam w kwestii oszczędzania czy strategii na przyszłość.

Wszystko to robię po to, żeby klienci byli w 100% zadowoleni i polecali mnie swoim znajomym. To daje mi siłę do podejmowania kolejnych wyzwań i jeszcze większej skuteczności działania.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

2012 – Ekspert do Spraw Kredytów/ CEO

 

2008-2012 – Open Finance/ Open Direct- doradca kredytowy/ kierownik oddziału

 

2007-2008– Grupa CEDC

 

2002-2007 – British American Tobacco Polska SA

 

2000-2002 – Reserved SA

 

1996-1998 – Winterthur SA

Michał Woszczek

CEO, Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz, zajdziesz gdzie indziej"

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Dzięki Panu Michałowi dostaliśmy kredyt na bardzo dobrych warunkach. Polecamy serdecznie

 2. Co prawda było to dawno temu, w roku 2009, ale Pan Michał pomógł nam przy bardzo trudnym kredycie na rozbudowę ośrodka wypoczynkowego. Bardzo dziękujemy i polecamy!

 3. Fachowo i rzetelnie. Trafiliśmy do P. Michała z polecenia od znajomych- wszystko wyjaśnione na pierwszym spotkaniu, bardzo przejrzyście i zrozumiale, nie mieliśmy wątpliwości co do oferty, pokazane plusy i minusy. Polecamy serdecznie.

 4. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt. Pomoc na każdym etapie drogi kredytowej. Zdecydowanie polecam !!!

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other