Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Dzięki pomocy Pani Beaty udało nam się sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i otrzymać kredyt z dopłatą MdM, na zakup mieszkania.Pani Beata pomogła nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca .Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań,oraz rozmów telefonicznych jak i mailowych. Pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Pani Beata jest osobą miłą i bardzo życzliwą. Mimo zakończenia sprawy dotyczącej przyznania kredytu, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o pomoc w nurtujących nas kwestiach.Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panią i z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości.Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy Finansowego polecamy!!!

 2. Dzięki pomocy Pani Beaty udało nam się sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i otrzymać kredyt z dopłatą MdM, na zakup mieszkania. Pani Beata pomogła nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca. Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań,oraz rozmów telefonicznych jak i mailowych. Pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Pani Beata jest osobą miłą i bardzo życzliwą. Mimo zakończenia sprawy dotyczącej przyznania kredytu, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o pomoc w nurtujących nas kwestiach.Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panią i z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości.Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy Finansowego polecamy !!!

 3. Pani Beata, to najlepszy doradca finansowy jakiego poznałam. Po za tym że potrafi świetnie doradzić i spełnić moje oczekiwania finansowe,to jej ciepło i empatia jest niezmiernie pomocna w podjęciu decyzji. Pani Beata to profesjonalista z którym współpraca to czysta przyjemność, wszystko załatwione na czas i dostosowane indywidualnie do klienta. Serdecznie polecam!

 4. Pani Beatka pomogła mnie i mężowi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki niej przestaliśmy tracić czas na chodzenie po bankach i kompletowaniu kolejnych zaświadczeń. Pani Beata znając oferty banków od razu doradziła nam skupienie się na konkretnych ofertach. Ponadto pomogła nam przebrnąć przez gąszcz winsoków i zaświadczeń. Drodzy Państwo, skorzystanie z pomocy profesjonalisty jest w przypadku kredytu idealnym rozwiązaniem. Osoba znająca procedury zrobi to znacznie sprawniej, szybciej i co najważniejsze w tym przypadku nie podraża to kosztów kredytu. Taką samą ofertę dostalibyśmy biorąc kredyt bezpośrednio w banku. Ja bardzo chwalę sobie takie rozwiązanie. I polecam.

 5. Zdecydowanie polecam współpracę z panią Beatą. To świetny fachowiec, a dodatkowo przemiła i cierpliwa osoba, która poświęciła mojej sprawie wiele czasu, również prywatnego. Pomagała mi na każdym etapie ubiegania się o kredyt oraz zakupu mieszkania. Dzięki niej cała procedura kredytowa przebiegła szybko i niemal bezstresowo 🙂
  Jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w NOK.

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other