Z bankowością związany jestem od 2006r.

 

Obecnie jako Ekspert Kredytowy pomagam przy doborze oferty kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

 

Klient może liczyć na moją stałą opiekę przy przejściu przez cały dalszy proces kredytowy.

 

Pomoc ta nie kończy się przy uruchomieniu kredytu, oczywiście dalej jestem do dyspozycji.

 

W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.

 

Aby ustalić szczegóły oferty możemy spotkać się u mnie w biurze, jak również w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 

Abym mógł Ci pomóc skontaktuj się ze mną.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

Pierwsze kroki w bankowości to 2006r. kiedy to zacząłem pracę w Banku Handlowym jako Doradca Klienta Indywidualnego.

 

Następnie od 2010r. podjąłem współpracę z firmą doradztwa finansowego Open Finance S.A.

 

Obecnie jestem Ekspertem ds. Kredytów w Meridian Eksperci Kredytowi i członkiem ANG Spółdzielni .

Adrian Sado

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej... Znajdę go" T.A. Edison

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Bardzo pomocny, zaangażowany, cierpliwy, profesjonalny i do tego zawsze uśmiechnięty. Dzięki Panu Adrianowi wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Polecamy 🙂

  2. Wiele banków, mnóstwo problemów, same przeszkody, odmowa za odmową. Jedno spotkanie z Panem Adrianem i niemożliwe okazało się możliwe. A jednak się dało! Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Pomógł przebrnąć przez bankową papierologię. Kredyt uzyskałam na przyzwoitych warunkach więc polecam Pana Adriana.

  3. Godny polecenia doradca finansowy,skarb dla klienta marzącego o własnym “M”. Konsekwentny w działaniu,rzetelny,zaangażowany w sprawy klienta,zawsze uśmiechnięty,cierpliwy,a przede wszystkim skuteczny.PROFESJONALISTA w każdym calu!!!!! W moim przypadku,wiele banków i równie dużo odmów-a po spotkaniu z Panem Adrianem niemożliwe stało się rzeczywistością-buduję wymarzony dom. Jeśli kredyt to tylko z p.Adrianem!!!

  4. Pan Adrian – profesjonalista podchodzący indywidualnie do każdego klienta. Jego fachowa wiedza i pełne zaangażowanie to gwarancja otrzymania najlepszej oferty na rynku. Nie tylko o każdym kroku dotyczącym mojego kredytu informował na bieżąco, ale również pomógł w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów, dzięki czemu kredyt został uruchomiony bardzo szybko. Zawsze pełen energii, uśmiechnięty i przede wszystkim bardzo cierpliwy 🙂 Pan Adrian to świetny doradca, dlatego warto skorzystać z Jego pomocy. Polecam w 100% i pozdrawiam 🙂

  5. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bez pomocy i zaangażowania Pana Adriana nasze starania o kredyt mogłyby się zakończyć zupełnie innym finałem, a tak dzięki Jego pomocy rekomendacje piszemy z własnego mieszkanka :). Podziwiamy go za jego profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie. Kredyt został uruchomiony bardzo szybko, wszelkie formalności zostały załatwione przez Pana Adriana. My siedzieliśmy w domu i czekaliśmy na dobre informacje :). Byliśmy informowani na bieżąco, co się dzieje i co przed nami. Bez cienia wątpliwości możemy polecić Pana Adriana, gdyż z jego usług jesteśmy usatysfakcjonowani w 100%. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.