Z bankowością związany jestem od 2006r.

 

Obecnie jako Ekspert Kredytowy pomagam przy doborze oferty kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

 

Klient może liczyć na moją stałą opiekę przy przejściu przez cały dalszy proces kredytowy.

 

Pomoc ta nie kończy się przy uruchomieniu kredytu, oczywiście dalej jestem do dyspozycji.

 

W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.

 

Aby ustalić szczegóły oferty możemy spotkać się u mnie w biurze, jak również w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 

Abym mógł Ci pomóc skontaktuj się ze mną.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

Pierwsze kroki w bankowości to 2006r. kiedy to zacząłem pracę w Banku Handlowym jako Doradca Klienta Indywidualnego.

 

Następnie od 2010r. podjąłem współpracę z firmą doradztwa finansowego Open Finance S.A.

 

Obecnie jestem Ekspertem ds. Kredytów w Meridian Eksperci Kredytowi i członkiem ANG Spółdzielni .

Adrian Sado

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej... Znajdę go" T.A. Edison

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bez pomocy i zaangażowania Pana Adriana nasze starania o kredyt mogłyby się zakończyć zupełnie innym finałem, a tak dzięki Jego pomocy rekomendacje piszemy z własnego mieszkanka :). Podziwiamy go za jego profesjonalizm, sumienność i zaangażowanie. Kredyt został uruchomiony bardzo szybko, wszelkie formalności zostały załatwione przez Pana Adriana. My siedzieliśmy w domu i czekaliśmy na dobre informacje :). Byliśmy informowani na bieżąco, co się dzieje i co przed nami. Bez cienia wątpliwości możemy polecić Pana Adriana, gdyż z jego usług jesteśmy usatysfakcjonowani w 100%. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc.

 2. Pan Adrian – profesjonalista podchodzący indywidualnie do każdego klienta. Jego fachowa wiedza i pełne zaangażowanie to gwarancja otrzymania najlepszej oferty na rynku. Nie tylko o każdym kroku dotyczącym mojego kredytu informował na bieżąco, ale również pomógł w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów, dzięki czemu kredyt został uruchomiony bardzo szybko. Zawsze pełen energii, uśmiechnięty i przede wszystkim bardzo cierpliwy 🙂 Pan Adrian to świetny doradca, dlatego warto skorzystać z Jego pomocy. Polecam w 100% i pozdrawiam 🙂

 3. Godny polecenia doradca finansowy,skarb dla klienta marzącego o własnym „M”. Konsekwentny w działaniu,rzetelny,zaangażowany w sprawy klienta,zawsze uśmiechnięty,cierpliwy,a przede wszystkim skuteczny.PROFESJONALISTA w każdym calu!!!!! W moim przypadku,wiele banków i równie dużo odmów-a po spotkaniu z Panem Adrianem niemożliwe stało się rzeczywistością-buduję wymarzony dom. Jeśli kredyt to tylko z p.Adrianem!!!

 4. Wiele banków, mnóstwo problemów, same przeszkody, odmowa za odmową. Jedno spotkanie z Panem Adrianem i niemożliwe okazało się możliwe. A jednak się dało! Bardzo kompetentny, sprawny i przede wszystkim skuteczny doradca. Pomógł przebrnąć przez bankową papierologię. Kredyt uzyskałam na przyzwoitych warunkach więc polecam Pana Adriana.

 5. Bardzo pomocny, zaangażowany, cierpliwy, profesjonalny i do tego zawsze uśmiechnięty. Dzięki Panu Adrianowi wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Polecamy 🙂

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other