Z bankowością związany jestem od 2006r.

 

Obecnie jako Ekspert Kredytowy pomagam przy doborze oferty kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

 

Klient może liczyć na moją stałą opiekę przy przejściu przez cały dalszy proces kredytowy.

 

Pomoc ta nie kończy się przy uruchomieniu kredytu, oczywiście dalej jestem do dyspozycji.

 

W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.

 

Aby ustalić szczegóły oferty możemy spotkać się u mnie w biurze, jak również w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 

Abym mógł Ci pomóc skontaktuj się ze mną.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

Pierwsze kroki w bankowości to 2006r. kiedy to zacząłem pracę w Banku Handlowym jako Doradca Klienta Indywidualnego.

 

Następnie od 2010r. podjąłem współpracę z firmą doradztwa finansowego Open Finance S.A.

 

Obecnie jestem Ekspertem ds. Kredytów w Meridian Eksperci Kredytowi i członkiem ANG Spółdzielni .

Adrian Sado

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej... Znajdę go" T.A. Edison

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Bardzo pomocny, zanagażowany, cierpliwy, profesjonalny i do tego zawsze uśmiechnięty. Dzięki Panu Adrianowi wszystkie formalności przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Polecamy 🙂

  2. Profesjonalizm, doskonały kontakt, kreatywność, indywidualne podejście do każdego klienta Pana Adriana jest godna polecenia wszystkim, którzy potrzebują obiektywnej oceny i pomocy w wyborze najlepszej oferty na rynku. POLECAM !!!

  3. Ok .Dobry doradca.Dobrał najlepszą opcję kredytu hipotecznego na promocyjnych warunkach choć w banku promocja się już skończyła.Mimo wieku 45+ , a co za tym idzie krótszego okresu kredytowania mniej niż 20 lat raty są znośne do spłaty i możemy dzięki Panu Adrianowi cieszyć się urokami spokojnego życia na wsi we własnym domku z ogrodem,sadem i widokiem na las.Pozdrawiamy.

  4. Godny polecenia doradca, kompetentny, uczciwy, bezpośredni. Z zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzący do swojej pracy. Jasno i cierpliwie tłumaczy zawiłości związane z umową o kredyt. Posiada dużą wiedzę i nie zawahał się jej użyć:) Znalazł ofertę idealnie dopasowaną do moich potrzeb. Jeszcze raz gorąco polecam.

  5. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Adriana. Profesjonalny, uprzejmy, życzliwy. Korzystałam jednocześnie z usług innego doradcy, jednak to Pan Adrian znalazł ofertę kredytu na korzystniejszych warunkach. Rekomendacja w pełni zasłużona! Serdecznie dziękuję za pomoc!

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.