Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. My jako młode małżeństwo dostaliśmy kredyt z dofinansowaniem MDM na bardzo dobrych warunkach, w bardzo krótkim czasie i to wszystko oczywiście dzięki Panu Markowi, który jest profesjonalistą w swoim fachu. Polecamy każdemu kto stoi przed tak ważną decyzją jak kredyt kontakt z tym doradcą.

  2. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Doradca bardzo kontaktowy, zna się na swojej pracy pomaga dobrać kredyt do potrzeb klienta. Gorąco polecam kontakt, dzięki Panu Markowi przebrnięcie przez dokumentacje bankową to pikuś 🙂

  3. Kiedy już straciłam nadzieję na spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu z powodu niekompetentnych doradców, wtedy znajomy polecił mi Pana Marka. Nieprawdopodobnie profesjonalnie, szybko, i bez żadnych problemów jestem już we własnym domu dzieki Panu Markowi. Serdecznie polecam.

  4. Zdecydowanie polecam Pana Marka. W krótkim czasie otrzymałam korzystny kredyt na mieszkanie. Świetny kontakt ,wszystko przebiegło w miłej i profesjonalnej atmosferze .

  5. Bardzo dobry kontakt, wszystko przebiegało w miłej atmosferze. Pan Marek zawsze ma czas dla swoich
   klientów, jest specjalistą w swoim fachu. Ogólnie Pan Marek jest godny polecenia.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.