Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Szczerze polecam Pana Marka. Ma wiedzę i umie ja wykozystac. W sposób profesjonalny pomógł nam uzyskać kredyt.

 2. Polecamy pełnego profesjonalizmu Marka. Człowiek Bardzo sympatyczny , profesjonalny i dostępny. Pomógł w szybkiej realizacji kredytu oraz rozwiewał nasze wszelkie wątpliwości.

 3. Z doświadczeń znajomych wynikało. że załatwienie kredytu to droga przez mękę, z Panem Markiem było prosto, szybko i bez problemów. Polecam jego usługi.

 4. Polecam Pana Marka w 100%, oboje z mężem baliśmy się tego co nas podczas załatwiania kredytu spotka wysłuchawszy wcześniej historii znajomych, mimo zmiany przepisów i turbulencji bankowych wszystko poszło gładko, szybko i bez najmniejszych problemów. Pan Marek jest dyspozycyjny, odpowiada na każdą wiadomość i pytanie, pomaga na wszystkich etapach. Do tego przesympatyczny, miły i bardzo uprzejmy. Naprawdę polecamy jego usługi.

 5. Co ważniejszego może być dla człowieka stojącego przed ważną decyzją kredytową jak uczciwe, rzetelne i indywidualne podejście przez doradcę kredytowego….
  Pan Marek uosabia wszystkie te cechy prezentując najwyższe zawodowe kompetencje.
  Proces wszelkich formalności kredytowych przebiegł bardzo sprawnie w szalenie miłej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

  Piotr.

  Łódź, październik 2016 r.

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other