Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Co ważniejszego może być dla człowieka stojącego przed ważną decyzją kredytową jak uczciwe, rzetelne i indywidualne podejście przez doradcę kredytowego….
   Pan Marek uosabia wszystkie te cechy prezentując najwyższe zawodowe kompetencje.
   Proces wszelkich formalności kredytowych przebiegł bardzo sprawnie w szalenie miłej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

   Piotr.

   Łódź, październik 2016 r.

  2. Polecam Pana Marka w 100%, oboje z mężem baliśmy się tego co nas podczas załatwiania kredytu spotka wysłuchawszy wcześniej historii znajomych, mimo zmiany przepisów i turbulencji bankowych wszystko poszło gładko, szybko i bez najmniejszych problemów. Pan Marek jest dyspozycyjny, odpowiada na każdą wiadomość i pytanie, pomaga na wszystkich etapach. Do tego przesympatyczny, miły i bardzo uprzejmy. Naprawdę polecamy jego usługi.

  3. Z doświadczeń znajomych wynikało. że załatwienie kredytu to droga przez mękę, z Panem Markiem było prosto, szybko i bez problemów. Polecam jego usługi.

  4. Polecamy pełnego profesjonalizmu Marka. Człowiek Bardzo sympatyczny , profesjonalny i dostępny. Pomógł w szybkiej realizacji kredytu oraz rozwiewał nasze wszelkie wątpliwości.

  5. Szczerze polecam Pana Marka. Ma wiedzę i umie ja wykozystac. W sposób profesjonalny pomógł nam uzyskać kredyt.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.