Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Mimo kłopotów z urzędami, kredyt załatwiony bardzo szybko i profesjonalnie. Pan Marek to mistrz w swoim fachu. Uprzejmy, miły i co najważniejsze kontaktowny. Skupiony na kliencie. Z jakimikolwiek wątpliwościami można dzwonić w każdej chwili. Jak najbardziej polecam.

 2. Pan Marek to nie tylko profesjonalista, ale przede wszystkim bardzo cierpliwy człowiek, który rozumie, że zwykły Kowalski nie zna się na kredytach. Już na pierwszym spotkaniu Pan Marek wytłumaczył nam krok po kroku o co chodzi w ofercie, na co zwrócić uwagę, ile finalnie zapłacimy za kredyt. Dostaliśmy oferty kilku banków, przez które wspólnie przeszliśmy, dzięki temu wiedzieliśmy, że wybieramy najlepszą opcję dla nas. Od momentu złożenia wniosku do uruchomienia kredytu Pan Marek był w stałym kontakcie z nami. Odpowiadał od razu na każdego maila czy prośbę o kontakt. Takiego doradcy finansowego życzymy każdemu!
  Dziękujemy Panie Marku 🙂

 3. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromu pracy jakiej wykonał Pan Marek przy naszym kredycie hipotecznym. Nie byliśmy zwyczajnymi klientami, którzy przeszli bez większych przeszkód przez wszystkie kroki związane z przyznaniem kredytu, a nasza nieruchomość, którą wybraliśmy także miała swoje „asy”, z którymi Pan Marek musiał się zmagać. Napisanie, że załatwienie naszego kredytu należało do tych spraw trudniejszych to jakby nic nie napisać. Mimo wszystko Pan Marek za każdym razem, gdy bank rzucał przysłowiowe „kłody pod nogi” stawał na wysokości zadania i prowadził nas za rękę aby w końcu udało się uzyskać wymagany kredyt. Gorąco polecam zwłaszcza za pełen profesjonalizm, a przede wszystkim za zawziętość – po naszej przygodzie z kredytem hipotecznym jestem przekonany, że Pan Marek jest w stanie pomóc każdemu!

 4. Bardzo profesjonalna obsługa od A do Z. Szybko , konkretnie a przy tym Pan Marek udziela wszelkich porad i zawsze jest pod telefonem. Mogę zdecydowanie polecić Pana Marka .

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other