Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Z przyjemnością polecamy Pana Marka. Pomógł nam przejść bezboleśnie przez cały proces aż do realizacji marzeń. I chociaż minęło już kilka lat to bardzo dobrze wspominamy współpracę z Panem Markiem.

  2. Bardzo profesjonalna obsługa od A do Z. Szybko , konkretnie a przy tym Pan Marek udziela wszelkich porad i zawsze jest pod telefonem. Mogę zdecydowanie polecić Pana Marka .

  3. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogromu pracy jakiej wykonał Pan Marek przy naszym kredycie hipotecznym. Nie byliśmy zwyczajnymi klientami, którzy przeszli bez większych przeszkód przez wszystkie kroki związane z przyznaniem kredytu, a nasza nieruchomość, którą wybraliśmy także miała swoje “asy”, z którymi Pan Marek musiał się zmagać. Napisanie, że załatwienie naszego kredytu należało do tych spraw trudniejszych to jakby nic nie napisać. Mimo wszystko Pan Marek za każdym razem, gdy bank rzucał przysłowiowe “kłody pod nogi” stawał na wysokości zadania i prowadził nas za rękę aby w końcu udało się uzyskać wymagany kredyt. Gorąco polecam zwłaszcza za pełen profesjonalizm, a przede wszystkim za zawziętość – po naszej przygodzie z kredytem hipotecznym jestem przekonany, że Pan Marek jest w stanie pomóc każdemu!

  4. Pan Marek to nie tylko profesjonalista, ale przede wszystkim bardzo cierpliwy człowiek, który rozumie, że zwykły Kowalski nie zna się na kredytach. Już na pierwszym spotkaniu Pan Marek wytłumaczył nam krok po kroku o co chodzi w ofercie, na co zwrócić uwagę, ile finalnie zapłacimy za kredyt. Dostaliśmy oferty kilku banków, przez które wspólnie przeszliśmy, dzięki temu wiedzieliśmy, że wybieramy najlepszą opcję dla nas. Od momentu złożenia wniosku do uruchomienia kredytu Pan Marek był w stałym kontakcie z nami. Odpowiadał od razu na każdego maila czy prośbę o kontakt. Takiego doradcy finansowego życzymy każdemu!
   Dziękujemy Panie Marku 🙂

  5. Mimo kłopotów z urzędami, kredyt załatwiony bardzo szybko i profesjonalnie. Pan Marek to mistrz w swoim fachu. Uprzejmy, miły i co najważniejsze kontaktowny. Skupiony na kliencie. Z jakimikolwiek wątpliwościami można dzwonić w każdej chwili. Jak najbardziej polecam.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.