Z bankowością związany jestem od 2006r.

 

Obecnie jako Ekspert Kredytowy pomagam przy doborze oferty kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

 

Klient może liczyć na moją stałą opiekę przy przejściu przez cały dalszy proces kredytowy.

 

Pomoc ta nie kończy się przy uruchomieniu kredytu, oczywiście dalej jestem do dyspozycji.

 

W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.

 

Aby ustalić szczegóły oferty możemy spotkać się u mnie w biurze, jak również w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 

Abym mógł Ci pomóc skontaktuj się ze mną.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

Pierwsze kroki w bankowości to 2006r. kiedy to zacząłem pracę w Banku Handlowym jako Doradca Klienta Indywidualnego.

 

Następnie od 2010r. podjąłem współpracę z firmą doradztwa finansowego Open Finance S.A.

 

Obecnie jestem Ekspertem ds. Kredytów w Meridian Eksperci Kredytowi i członkiem ANG Spółdzielni .

Adrian Sado

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej... Znajdę go" T.A. Edison

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Profesjonalista w czystym słowa znaczeniu.
   Jesteśmy bardzo wdzięczni, serdecznie polecamy i dziękujemy.

  2. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, to odpowiednie słowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Adrianem bez jego pomocy i zaangażowania nasze starania o kredyt mogłyby zakończyć się z zupełnie innym skutkiem, a tak dzięki Jego pomocy mamy w końcu nasze wymarzone mieszkanko:) Jest osobą wiarygodną, kompetentną i godną zaufania. Załatwił wiele formalności w naszym imieniu, dużo spraw telefonicznie i mailowo. W banku w którym braliśmy kredyt byliśmy tylko podpisać umowę. Jeśli Państwo macie wątpliwości lub po prostu nie macie pojęcia co robić i gdzie się zwrócić aby dostać potrzebny Wam kredyt, możecie z zamkniętymi oczami zwrócić się do Pana Adriana, a on na pewno Wam pomoże. Serdecznie polecamy i dziękujemy bardzo.

  3. 100 % profesjonalizmu… Bardzo dobry kontakt…Przesympatyczny człowiek… Choć zawsze miałem wątpliwości co do tego rodzaju działalności, to w tym momencie z czystym sumieniem mogę polecić p.Adriana i życzę wszystkim, żeby biorąc kredyt spotkali kogoś takiego jak Adrian Sado…Pozdrawiamy 🙂

  4. Byliśmy w trudnej sytuacji finansowej, kiedy nawiązaliśmy kontakt telefoniczny, a potem spotkaliśmy się z panem Adrianem. Miły, kompetentny, rzeczowy i sympatyczny pan, który zna się doskonale na swoim fachu. Za załatwienie całej sprawy – w tym czyszczenie BIK-u, negocjacje z bankami, przesyłanie niezbędnych dokumentów pan Adrian policzył sobie … 0, 00 PLN brutto. To nie żadna firma składająca się z naciągaczy, zabierająca resztki pieniędzy klientów. Pan Adrian Sado to po prostu profesjonalista w każdym calu. Polecamy wszystkim na 100 % !!!

  5. Współpraca z Panem Adrianem to czyta przyjemność. Osoba kompetentna, godna zaufania, zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tę właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Pełen profesjonalizm w doradztwie, ogromne zaangażowanie, ekspresowe działanie. Krótko mówiąc: właściwa osoba na właściwym miejscu. W 100% polecamy współpracę z Panem Adrianem. Dziękujemy i pozdrawiamy

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.