Z bankowością związany jestem od 2006r.

 

Obecnie jako Ekspert Kredytowy pomagam przy doborze oferty kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

 

Klient może liczyć na moją stałą opiekę przy przejściu przez cały dalszy proces kredytowy.

 

Pomoc ta nie kończy się przy uruchomieniu kredytu, oczywiście dalej jestem do dyspozycji.

 

W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.

 

Aby ustalić szczegóły oferty możemy spotkać się u mnie w biurze, jak również w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 

Abym mógł Ci pomóc skontaktuj się ze mną.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

Pierwsze kroki w bankowości to 2006r. kiedy to zacząłem pracę w Banku Handlowym jako Doradca Klienta Indywidualnego.

 

Następnie od 2010r. podjąłem współpracę z firmą doradztwa finansowego Open Finance S.A.

 

Obecnie jestem Ekspertem ds. Kredytów w Meridian Eksperci Kredytowi i członkiem ANG Spółdzielni .

Adrian Sado

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej... Znajdę go" T.A. Edison

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Serdecznie polecam Pana Adriana. Bezdyskusyjnie profesjonalista w swoim zawodzie, a jednocześnie doskonały doradca w przypadkach trudnych lub wręcz określanych przez innych jako “niemożliwe”. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

  2. To nie jest “zwykły” doradca!!!! P. Adrian jest stworzony do tej roli i jest w niej obsadzony doskonale. Rzetelny, konkretny, sumienny, cierpliwy… Wydawało się Nam że sytuacja jest bez wyjścia – racja – wydawało!! P. Adrian dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu znalazł wyjście i kredyt hipoteczny okazał się możliwy. To nie była łatwa droga bo wymagała zaangażowania i współpracy o czym wiele osób zapomina-doradca Nam pomaga ale nie zrobi za Nas wszystkiego, więc jeśli trzeba po raz kolejny wypisać zaświadczenie itp. nie róbcie fochów tylko współpracujcie bo Ten człowiek chce Wam pomóc. Dziękujemy za wszystko i będziemy polecać każdemu.

  3. Świetny fachowiec. Pomógł nam w bardzo ciężkiej sytuacji, w ekstremalnie krótkim czasie. Cierpliwie znosi niecierpliwych klientów 🙂 Pozdrawiamy serdecznie i szczerze polecamy! Karolina i Łukasz

  4. Z wielką przyjemnością polecamy Pana Adriana, znakomite podejście, pełen profesjonalizm i świetny kontakt. W każdym momencie mogliśmy liczyć na jego pomoc, dobrą radę i mimo wielu przeszkód udało nam się spełnić nasze marzenia. Dlatego jeszcze raz dziękujemy i polecamy.

  5. Szybko profesjonalnie doradza bardzo dobry kontakt z klientem.Z czystym sumieniem polecam współpracę.Serdecznie polecam dziękuję za doradztwo.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.