Z bankowością związany jestem od 2006r.

 

Obecnie jako Ekspert Kredytowy pomagam przy doborze oferty kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

 

Klient może liczyć na moją stałą opiekę przy przejściu przez cały dalszy proces kredytowy.

 

Pomoc ta nie kończy się przy uruchomieniu kredytu, oczywiście dalej jestem do dyspozycji.

 

W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.

 

Aby ustalić szczegóły oferty możemy spotkać się u mnie w biurze, jak również w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 

Abym mógł Ci pomóc skontaktuj się ze mną.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

Pierwsze kroki w bankowości to 2006r. kiedy to zacząłem pracę w Banku Handlowym jako Doradca Klienta Indywidualnego.

 

Następnie od 2010r. podjąłem współpracę z firmą doradztwa finansowego Open Finance S.A.

 

Obecnie jestem Ekspertem ds. Kredytów w Meridian Eksperci Kredytowi i członkiem ANG Spółdzielni .

Adrian Sado

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej... Znajdę go" T.A. Edison

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Pan Adrian to najlepszy i najskuteczniejszy doradca kredytowy chodzący po tej planecie, a do tego jeszcze czarodziej…
   …nie wiem jak Pan to robi – nie wnikam , ale to musi być jakaś magia 😉
   Człowiek, który jest w stanie ogarnąć wszystko. Mega profesjonalizm, zaangażowanie, wysoka kultura osobista to znaki rozpoznawcze… polecam z czystym sumieniem, korzystanie z pomocy Pana Adriana.
   PS. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

  2. Na świeci są rzeczy niemożliwe to fakt, ale dla Pana Adrana wszystko jest możliwe. Dziękuję bardzo za wszystko! Pełen profesjonalizm. Zawsze miły, uśmiechnięty i bardzo zaangażowany. Nie ma słów, które oddały by moją wdzięczność za dopełnienie wszystkich formalności związanych z kredytem. Myślę, że Nasza współpraca się na tym nie skończy. Bardzo gorąco polecam wszystkim Pana Adriana.

  3. Profesjonalne podejście do klienta i pełne zaangażowanie,Pan Adrian już na pierwszym spotkaniu kompleksowo wyjśniał wszelkie wątpliwości jakie mieliśmy. Wszytko omówione czytelnie a nie bankowym bełkotem. Cały proces trwał bardzo szybko bez zbędnego przedłużania. Panie Adrianie będziemy Pana polecać. Wszystkiego najleszego i mnóstwo klientów życzymy.

  4. Dziękujemy za za fachową pomoc i przeprowadzenie przez meandry wnioskowania / bankowych formalności. Rekomendowana oferta, którą otrzymaliśmy jest korzystna, spełnia nasze wymagania / możliwości, a cały proces przebiegł bardzo sprawnie – od początku wiedzieliśmy jakie będą warunki oraz wymagane dokumenty. Pomoc i zaangażowanie Pana Adriana jest wyjątkowe w porównaniu do pracowników konkurencyjnych instytucji finansowych. Polecamy i na pewno skorzystamy z usług / pomocy w przyszłości.

  5. Idealny człowiek na właściwym miejscu, jest wręcz stworzony do niesienia pomocy osobom, przede wszystkim dla których otrzymanie kredytu byłoby wręcz nieosiągalne! Jest w stanie dokonać rzeczy, z pewnością których człowiek sam nie byłby w stanie wykonać. Dzięki Panu Adrianowi mamy wreszcie swoje cztery kąty! Przypisanie mu słowa PROFESJONALISTA to stanowczo za mało! Dodać musimy,że jest osobą bardzo sympatyczną i z pewnością niezwykle lubianą. Po prostu “wielki człowiek”. Polecany będzie przez nas wszystkim. Ogromne dzięki!!! Pozdrawiamy serdecznie! Sylwia i Marek

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.