Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Mieszkamy w Warszawie, niemniej panią Beatę polecił nam znajomy, który także zaciągnął kredyt za Jej pomocą. To był strzał w 10! Bardzo profesjonalna obsługa, duże doświadczenie w branży i wysoka kultura osobista Kontakt nawet po godzinach pracy. I ta zawsze ciepła i przyjazna atmosfera. Bardzo dziękujemy. Będziemy wracać, po każdy kolejny kredyt!

  2. Dziekuje pani Beato, za pomoc w udzielaniu kredytu na zakup domu. Moja sytuacja jest dość nietypowa a bez żadnych dodatkowych problemów udało się przez wszystko przebrnąć. Jestem bardzo wdzieczny. Będę polecać!

  3. Pani Beata zrobiła coś co nie udało się poprzedniemu doradcy. Mieliśmy bardzo skomplikowaną sytuację przez co banki nie chciały udzielić kredytu. Pani Beata od pierwszego spotkania zapewniła nas że dostaniemy kredyt, co po krótkim czasie się potwierdziło. 😀
   Dzięki niej możemy dalej realizować swoje marzenia.
   Zdecydowanie jest osobą godna polecenia.
   Dziekujemy i pozdrawiamy!!!

  4. Dziekujemy Pani Beacie za pomoc przy wzieciu kredytu na mieszkanie. Wszystko wykonane dokladnie i super wytłumaczone przez Panią Beatę. Moglismy liczyć na pomoc w każdym momencie za co baaaaaardzo dziekujemy! Szacuneczek się należy za cierpliwość, wyrozumiałość i na prawdę dobry kontakt z klientem. Solidna pomoc. Gorąco polecamy przemiła Panią Beatę.

  5. Najlepszy doradca jakiego poznaliśmy i mieliśmy możliwość współpracować… Pełen profesjonalizm, sumienność, zaangażowanie, rzetelne i sprawne przekazywanie informacji, stały kontakt, pomoc w każdej sprawie,o ogromną wiedza. My jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy i wsparcia Pani Beaty, jest nie zastąpiona , bardzo nam pomogła przy spełnieniu marzeń o naszym małym drewnianym domku.
   Jeśli będzie potrzeba na pewno skorzystamy z pomocy Pani Beaty.
   Serdecznie Pozdrawiamy Karolina Tomek i Zosia

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.