Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Zdecydowanie polecam współpracę z panią Beatą. To świetny fachowiec, a dodatkowo przemiła i cierpliwa osoba, która poświęciła mojej sprawie wiele czasu, również prywatnego. Pomagała mi na każdym etapie ubiegania się o kredyt oraz zakupu mieszkania. Dzięki niej cała procedura kredytowa przebiegła szybko i niemal bezstresowo 🙂
   Jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w NOK.

  2. Pani Beatka pomogła mnie i mężowi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki niej przestaliśmy tracić czas na chodzenie po bankach i kompletowaniu kolejnych zaświadczeń. Pani Beata znając oferty banków od razu doradziła nam skupienie się na konkretnych ofertach. Ponadto pomogła nam przebrnąć przez gąszcz winsoków i zaświadczeń. Drodzy Państwo, skorzystanie z pomocy profesjonalisty jest w przypadku kredytu idealnym rozwiązaniem. Osoba znająca procedury zrobi to znacznie sprawniej, szybciej i co najważniejsze w tym przypadku nie podraża to kosztów kredytu. Taką samą ofertę dostalibyśmy biorąc kredyt bezpośrednio w banku. Ja bardzo chwalę sobie takie rozwiązanie. I polecam.

  3. Pani Beata, to najlepszy doradca finansowy jakiego poznałam. Po za tym że potrafi świetnie doradzić i spełnić moje oczekiwania finansowe,to jej ciepło i empatia jest niezmiernie pomocna w podjęciu decyzji. Pani Beata to profesjonalista z którym współpraca to czysta przyjemność, wszystko załatwione na czas i dostosowane indywidualnie do klienta. Serdecznie polecam!

  4. Dzięki pomocy Pani Beaty udało nam się sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i otrzymać kredyt z dopłatą MdM, na zakup mieszkania. Pani Beata pomogła nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca. Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań,oraz rozmów telefonicznych jak i mailowych. Pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Pani Beata jest osobą miłą i bardzo życzliwą. Mimo zakończenia sprawy dotyczącej przyznania kredytu, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o pomoc w nurtujących nas kwestiach.Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panią i z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości.Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy Finansowego polecamy !!!

  5. Dzięki pomocy Pani Beaty udało nam się sprawnie, szybko i bez problemów przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i otrzymać kredyt z dopłatą MdM, na zakup mieszkania.Pani Beata pomogła nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca .Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań,oraz rozmów telefonicznych jak i mailowych. Pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Pani Beata jest osobą miłą i bardzo życzliwą. Mimo zakończenia sprawy dotyczącej przyznania kredytu, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o pomoc w nurtujących nas kwestiach.Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panią i z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości.Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy Finansowego polecamy!!!

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.