Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Profesjonalistka w każdym calu. Współpraca z Panią Beatą była czystą przyjemnością. Byłam zawsze na bieżąco, zawsze wiedziałam co mam zrobić, co załatwić i co przygotować. Kredyt otrzymałam bez problemów. Polecam w 100%

  2. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie oraz pomoc. Pani Beata była z nami zawsze i wszędzie gdzie jej potrzebowaliśmy.
   Polecam w 100% !

  3. Bardzo dziękujemy Pani Beacie za pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania.
   Super kontakt!!! Bardzo przystępne i merytoryczne podejście do sprawy.
   Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i na prawdę dobry kontakt z klientem.
   Gorąco polecamy Panią Beatę!!!

  4. Polecam na 100 procent. Super obsługa. Bardzo dobry kontakt i co najważniejsze wszystko się udało załatwić sprawnie i bezproblemowo. Dzięki, będę wracać.

  5. Dzień dobry. Ponieważ w swoim Banku nie mogłam dostać kredytu zaczęłam szukać pomocy u profesjonalnego doradcy. Pani Beatka pomogła mi uzyskać zarówno kredyt gotówkowy jak i mieszkaniowy .
   Jestem pod wrażeniem jej obsługi pełnej profesjonalizmu, jak i empatii. RZadko się spityka takich ludzi. Indywidualne podejście i empatia, to jest to czego mi brakowało w banku gdzie mam konto od lat.
   Polecam.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.