Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm, bezproblemowa i uśmiechnięta. Cierpliwa, kompetentna, sumienna, posiadająca szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim jest człowiek, który do potrzeb drugiego człowieka i do miary tych potrzeb dobiera najlepszą ofertę na rynku dla swojego klienta, z ogromną wiedzą, z cechami fachowego indywidualnego podejścia do klienta i mimo wielu obowiązków zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Serdecznie polecam. Do Pani Beatki trafiam przez polecenie i nie zawiodłam się. Był to strzał w 100 ! Z czystym sumieniem polecam Panią Beatkę – to solidna firma z „morzem” rozwiązań dla każdego. POLECAŁAM, POLECAM I BĘDĘ POLECAŁA !!!!!!!!!!!

 2. W ciągu ostatnich 3 lat dwukrotnie korzystaliśmy ze wsparcia Pani Beaty. Jesteśmy zachwyceni, i pewne jest to, że jeśli kiedykolwiek będziemy jeszcze potrzebować pomocy w kwestiach około bankowych zgłosimy się ponownie 🙂 Taki doradca to skar! Fantastyczna osoba, ciepła, otwarta, bardzo ludzka. Polecamy serdecznie ! 🙂

 3. Polecam z czystym sumieniem. Bardziej życzliwej i pozytywnie nastawionej do pracy osoby (związanej z bankowością) nie spotkałem na swojej drodze. W trzech słowach: profesjonalizm, życzliwość, skuteczność.
  Przekazuję wizytówkę dalej, dalej i dalej :-). I ….. DZIĘKUJĘ!

 4. Do Pani Beaty trafiłam z polecenia znajomych i gorąco polecam Jej doradztwo. Nie wyobrażam sobie jaką ilość czasu musiałabym poświęcić na porównanie i przeanalizowanie ofert różnych banków i w ogóle czy uzyskanie kredytu byłoby możliwe, a na pewno byłoby drogą przez mękę. Pani Beata, która na bieżąco śledzi propozycje banków i innych instytucji finansowych, potrafi porównać ich wady i zalety dopasowała kredyt do oczekiwań i możliwości finansowych kredytobiorcy. Dodatkowo Pani Beata dosłownie potrafi zdziałać cuda – rzeczy niemożliwe stają się realne! Prywatnie pragnę dodać, że Pani Beata jest osobą przesympatyczną, życzliwą i czuję się o wiele spokojniej wiedząc, że mogę na nią liczyć we wszystkich kwestiach doradztwa finansowego. Gorąco polecam, jeśli szukają Państwo zaufanego Doradcy!

 5. Jeśli korzystać z usług doradcy to tylko u Pani Beatki.
  Jest to niezwykle profesjonalna a jednocześnie bezpośrednia i otwarta osoba, co rzadko idzie w parze.. Od razu nabiera się pewności, że dobrze się trafiło 🙂 Nie ma pytania na które nie zna odpowiedzi.
  Zaciągnąłem kredyt hipoteczny za Jej pomocą, a potem także i gotówkowy. Zbieram się do leasingu.. Poleciłem już kolejnym trzem znajomym. Naprawdę rzadko się zdarza, żeby ktoś był tak oddany pracy. Zawsze służy pomocą i wszystkie problemy rozwiązuje z uśmiechem. Wydaje się, że nie ma rzeczy niemożliwych, człowiek odzyskuje wiarę w ludzi i banki 🙂
  Polecam, polecam, polecam.

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other