Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Do pani Beaty Włodarczyk postanowiliśmy udać się z polecenia znajomych, którym również pomogła przy uzyskaniu kredytu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Doradztwo jest bezpłatne, w pełni profesjonalne, w sympatycznej atmosferze można rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.
  Polecamy serdecznie każdemu, kto nie ma czasu odwiedzać wszystkich banków i chce uzyskać wachlarz ofert i kompleksową obsługę w jednym miejscu.

 2. Profesjonalny, sumienny i życzliwy Doradca. Doskonała orentacja w temacie (niejednokrotnie zawiłych) bankowych procedur uzyskania kredytu. Cierpliwość i dyspozycyjność to cechy, które z pewnością są domeną tego Doradcy. Gwarancja satysfakcji. Brawo pani Beato. Szczerze polecam.

 3. Polecam współpracę z Panią Beatą. Ciepły, serdeczny człowiek a przy tym co najważniejsze specjalista w swoim fachu. Doradztwo jest bezpłatne, można się spotkać nawet w późniejszych godzinach, po pracy, w odróżnieniu od banku 🙂
  Dobry wybór, jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy. Dziękuję.

 4. Polecamy szczerze doradcę finansowego Panią Beatę Włodarczyk.Gruntowna znajomość zawiłości procedur bankowych przy niewątpliwym uroku osobistym stanowi o wysokim profesjonalizmie. Otwarcie zachęcamy do korzystania z jej wiedzy i umiejętności.

 5. Do Pani Beaty trafiliśmy właśnie dzięki rekomendacjom na tej stronie i nie zawiedliśmy się!
  Pani Beata jest wspaniałym człowiekiem i ekspertem w swojej dziedzinie. Zawsze uśmiechnięta, pomocna
  i maksymalnie zaangażowana w sprawy swoich klientów. Dzięki Pani Beacie kupiliśmy wymarzony dom
  i niemożliwe stało się możliwe, gdyż byliśmy zupełnymi laikami w temacie kredytów hipotecznych.
  Wszystkie pojęcia i procedury zostały nam szczegółowo wyjaśnione, a Pani Beata „towarzyszyła” nam na każdym etapie:) Zawsze mogliśmy liczyć na Jej fachową pomoc, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Polecamy Panią Beatę z całego serca!
  I jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other