Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Do Pani Beaty trafiliśmy właśnie dzięki rekomendacjom na tej stronie i nie zawiedliśmy się!
   Pani Beata jest wspaniałym człowiekiem i ekspertem w swojej dziedzinie. Zawsze uśmiechnięta, pomocna
   i maksymalnie zaangażowana w sprawy swoich klientów. Dzięki Pani Beacie kupiliśmy wymarzony dom
   i niemożliwe stało się możliwe, gdyż byliśmy zupełnymi laikami w temacie kredytów hipotecznych.
   Wszystkie pojęcia i procedury zostały nam szczegółowo wyjaśnione, a Pani Beata „towarzyszyła” nam na każdym etapie:) Zawsze mogliśmy liczyć na Jej fachową pomoc, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Polecamy Panią Beatę z całego serca!
   I jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

  2. Polecamy szczerze doradcę finansowego Panią Beatę Włodarczyk.Gruntowna znajomość zawiłości procedur bankowych przy niewątpliwym uroku osobistym stanowi o wysokim profesjonalizmie. Otwarcie zachęcamy do korzystania z jej wiedzy i umiejętności.

  3. Polecam współpracę z Panią Beatą. Ciepły, serdeczny człowiek a przy tym co najważniejsze specjalista w swoim fachu. Doradztwo jest bezpłatne, można się spotkać nawet w późniejszych godzinach, po pracy, w odróżnieniu od banku 🙂
   Dobry wybór, jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy. Dziękuję.

  4. Profesjonalny, sumienny i życzliwy Doradca. Doskonała orentacja w temacie (niejednokrotnie zawiłych) bankowych procedur uzyskania kredytu. Cierpliwość i dyspozycyjność to cechy, które z pewnością są domeną tego Doradcy. Gwarancja satysfakcji. Brawo pani Beato. Szczerze polecam.

  5. Do pani Beaty Włodarczyk postanowiliśmy udać się z polecenia znajomych, którym również pomogła przy uzyskaniu kredytu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Doradztwo jest bezpłatne, w pełni profesjonalne, w sympatycznej atmosferze można rozwiać wszelkie wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.
   Polecamy serdecznie każdemu, kto nie ma czasu odwiedzać wszystkich banków i chce uzyskać wachlarz ofert i kompleksową obsługę w jednym miejscu.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.