Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Markiem i szczerze polecam osobom niezdecydowanym na kontakt z doradcą. Pan Marek wyjaśnił mi w bardzo czytelny sposób problematykę dot. kredytów. Dzięki temu, że zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwości – łatwiej było mi podjąć decyzję o zaciągnięciu kredytu i dokonać wyboru najkorzystniejszych dla mnie warunków. Jest to bardzo ważna decyzja życiowa, więc warto skorzystać z porady fachowca – a Pan Marek do nich zdecydowanie należy. Bardzo się cieszę, że trafiłem akurat do Pana Marka:) polecam Pana Marka swoim znajomym i rodzinie:)

  2. U Pana Marka wnioskowałem o kredyt hipoteczny oraz gotówkowy. Za każdym razem udało się uzyskać jak najlepsze warunki na dany moment. Za poświęcenie czasu, opiekę przed i po transakcji, profesjonalne wytłumaczenie wszelkich niejasności oraz pozytywne decyzje kredytowe mega serdeczne dzięki! Polecam i z pewnością wrócę

  3. U Pana Marka wnioskowałem o kredyt hipoteczny oraz gotówkowy. Za każdym razem udało się uzyskać jak najlepsze warunki na dany moment. Za poświęcenie czasu, opiekę przed i po transakcji, profesjonalne wytłumaczenie wszelkich niejasności oraz pozytywne decyzje kredytowe mega serdeczne dzięki! Polecam i z pewnością wrócę

  4. Pan Marek Kozioł dał się poznać jako bardzo kompetentny, zaangażowany specjalista. Nie tylko wiedza i dyspozycyjność, ale także indywidualne podejście do każdej sytuacji klienta sprawiły, ze szybko wzbudził moje zaufanie i nie zawiodłam się. Doświadczenie Pana Marka i realistyczny pogląd na sprawę pomogły mi uzyskać kredyt na optymalnych i dogodnych dla mnie warunkach. Serdecznie polecam tego specjalistę !

  5. Dla nas pełen profesjonalizm. Miły, skuteczny z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy nie znają się lub którym brakuje czasu na załatwianie spraw kredytowych. Będziemy polecać i bardzo dobrze wspominać Pana Marka za skuteczność.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.