Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Ekspert to właściwe slowo opisujące pana Marka szybki konkretny miły znający się na rzeczy. Profesjonalnie i po ludzku podchodzi do każdej sprawy wszystko wytłumaczy jeśli dla kogoś coś nie jest zrozumiale. Profesjonalista z czystym sumieniem polecam wszystkim.

  2. Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem. Wszystko dobrze wyjaśnia i znajduje najlepsze rozwiązania.

  3. Swietny kontakt z klientem czy telefonicznie czy osobiscie. Profesionalne wykonanie uslugi eksperta kredytowego. Slucha i realizuje wymagania stawiane przez klienta co jest bardzo istotne. Szybkie i bezproblemowe zalatwianie wszelkich formalnosci z bankiem. Wypracowane warunki przez Pana Marka Koziol znacznie atrakcyjniejsze niz mozna osiagnac indywidualnie.

  4. Współpracę z Panem Markiem oceniam bardzo wysoko, polecam jego doświadczenie i doradztwo. Rzeczowo i cierpliwe wszystko wyjaśnia. Profesjonalisty, rzetelny, zawsze odpowiada na wiadomości i telefony. Cierpliwy i do tego miły. Dzięki Panu Markowi uzyskaliśmy kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego domu. Polecam! Moja ocena 5/5.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.