Pomagam klientom uzyskać kredyt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

 

W sposób czytelny i zrozumiały omawiam wszelkie zagadnienia kredytowe.

 

Stawiam na długotrwałe, dobre relacje z klientami, a każdy zadowolony klient motywuje mnie do jeszcze lepszej i bardziej wytrwałej pracy.

 

Doświadczenie:

 

W instytucjach finansowych pracuję od 2007 r.

 

Kredytami hipotecznymi i gotówkowymi zajmuję się od 2008 r.

 

Jako Doradca ds. Finansów pracowałem w Deutsche Bank PBC S.A., następnie w Open Finance S.A., obecnie pracuję w firmie Meridian Doradcy Finansowi.

Marek Kozioł

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym" A. Einstein

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Profesjonalista to mało powiedziane ,ogromna wiedza, stoicki spokój, przesympatyczny, jeżeli inni mówią że się nie da to dla Pana Marka takie słowo nie istniej (u Nas naprawdę nie było łatwo). Polecamy wszystkim , poświęca dużo czasu klientowi . Jeżeli będziemy kiedyś potrzebować pomocy to na pewno się do Niego zgłosimy : )

  2. Bardzo polecam Pana Marka. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo rzetelnie i sumiennie podchodzi do tematu. Wytłumaczy każdą wątpliwość i przede wszystkim poświęca dużo czasu dla klienta. Pan Marek doprowadza sprawę do końca , dzięki niemu mamy możliwość spełnić swoje marzenie. Kredyt załatwiony na fajnych warunkach co ucieszy na pewno każdego klienta.
   GORĄCO POLECAM

  3. Polecam na 100%nikomu tak bardzo nie zależało jak panu Markowi na naszym kredycie. To dzięki Niemu od roku mieszkamy na własnych 4 katach. Sytuacja była ciężka ale pan Marek wszystkie problemy rozwiązuje gdyby nie On pewnie dalej byśmy mieszkali z teściami albo od kogoś wynajmowali…

  4. Paweł i Ola

   Wszystko, co zostało napisane pod zdjęciem Pana Marka jest prawdą. Należy do tego także dodać bardzo wysoką kulturę osobistą, którą się charakteryzuje.
   Gorąco polecamy.

  5. Wielkie podziekowania dla Pana Marka, ktory byl dostepny przez caly okres pozyskiwania kredytu hipotecznego i ktory sluzyl pomoca nawet juz po podpisaniu umowy kredytowej. Cenie Pana Marka za profesjonalizm, kontakt bezposredni oraz daze zaufaniem, gdyz swoim podejsciem do klienta sprawia,ze ma sie poczucie iz sprawy beda dopiete na ostatni guzik niezaleznie od zaistnialych okolicznosci.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.