Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Już od dawna o domu marzyłam. Dzięki Pani Beacie swe marzenie spełniłam !
   Fachową pomoc przy załatwieniu kredytu otrzymałam , dzięki tej Osobie długo nie czekałam.
   Choć czasem gdy wydawało się że coś nie wyjdzie , i ręce załamywałam
   Ona na duchu ciągle podtrzymywała !
   Zawsze wierzyła że będzie dobrze i tego mnie nauczyła.
   Kontakt z Nią o każdej porze , Dzięki Ci za Nią mój Boże 🙂 !!
   Jak się zastanawiacie którego doradcę wybrać , to nawet się nie zastanawiajcie. Pani Beata Włodarczyk najlepsza 🙂

  2. Pani Beatka to najlepszy doradca finansowy 🙂 wspierała mnie i męża na każdym etapie ubiegania się o kredyt konsolidacyjny, poświęcając nawet swój prywatny czas.
   Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych i nigdy nie pozwala się poddać, nawet gdy pojawia się problemy na drodze do kredytu…
   Cudowna osoba która znalazła nam najlepsza ofertę i nie pozwoliła się poddać 🙂
   Polecam napewno z całego serca.

  3. Biorąc pod uwagę motto Pani Beaty, wszystko się zgadza ! Dzięki niej spełniłam swoje marzenie o mieszkaniu. Współpraca jak i profesjonalizm jaki prezentuje Pani Beata jest na najwyższym poziomie a wiedza jaką posiada nie mają sobie równych. Polecam z czystym sumieniem współpracę. Pani Beato! Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc ! Pozdrawiam Maja.

  4. Pani Beata to sprawdzony fachowiec. Zawsze optymistyczny a zarazem rzeczowy w rozwiązywaniu problemów. Serdecznie polecam.

  5. Pani Beatka pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pomimo niewielkich trudności i stresu, które napotkaliśmy, udało nam się sfinalizować kredyt. Rozmowy, telefony ze strony Pani Beatki pomogły nam w przyspieszeniu decyzji kredytowej, a niektóre przeciwności dzięki Naszej Doradczyni, zdołaliśmy “przeskoczyć”. Polecamy Panią Beatkę, jej zaangażowanie i osobisty stosunek do każdego klienta. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego…

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.