Z zawodu jestem analitykiem bankowym,  z powołania zajmuję się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań finansowych dla swoich Klientów. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego z nich. Z wieloma łączą mnie długofalowe relacje także po sfinalizowaniu kredytu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, gotówkowego czy firmowego, służę pomocą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie procesu kredytowego mogą Państwo na mnie liczyć. Jestem osobą dyspozycyjną, chętnie spotkam się w dogodnym dla Państwa terminie.

 

Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.

 

Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Beata Włodarczyk

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" Walt Disney

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Najlepszy doradca jakiego poznaliśmy i mieliśmy możliwość współpracować… Pełen profesjonalizm, sumienność, zaangażowanie, rzetelne i sprawne przekazywanie informacji, stały kontakt, pomoc w każdej sprawie,o ogromną wiedza. My jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy i wsparcia Pani Beaty, jest nie zastąpiona ☺️☺️, bardzo nam pomogła przy spełnieniu marzeń o naszym małym drewnianym domku
   Jeśli będzie potrzeba na pewno skorzystamy z pomocy Pani Beaty.
   Serdecznie Pozdrawiamy Karolina Tomek i Zosia

  2. Doradca godny zaufania i polecenia. Pani Beatka pomogła mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Cały proces przeszedł szybko i bezproblemowo. Pani Beatka zawsze służyła dobrą radą, Jest niezwykle cierpliwą i życzliwą osobą. Polecam wszystkim starającym się o kredyt. Pozdrawiam…..

  3. Dzięki pomocy Pani Beaty szybko i bezproblemowo udzielono mi kredytu na zakup mieszkania. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Pani Beata to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
   Wszystkim starającym się o kredyt na mieszkanie polecam współpracę z Pania Beatką

  4. W relacjach biznesowych cenię komunikatywność i uprzejmość, dlatego w pełni mogę polecić współpracę z Panią Beatą.
   Zawsze chętnie odpowiadała na moje pytania i służyła pomocą.
   Jeśli szukacie osoby, która ceni relacje z klientem i której zależy na naszej satysfakcji, to polecam z czystym sumieniem:)

  5. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
   Pani Beata pomagała mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego, dzięki niej cały proces przeszedł szybko i bezproblemowo. Polecam wszystkim którzy planują zakup swojego mieszkania.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.