Jestem Specjalistą ds. Kredytów Hipotecznych, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych, wytłumaczenie zawiłości kredytowych związanych z samą procedurą uzyskania kredytu hipotecznego jak i kosztami z nim związanymi.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na szczegółach, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, aby opis był pełny i zrozumiały.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam 25-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka finansowego w mBanku SA.

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

 

Zapraszam na spotkanie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Bardzo polecam współpracę z P. Sylwią, jest miła i profesjonalnie pomaga przy ubieganiu się o kredyt na mieszkanie. Jest bardzo komunikatywna, dotrzymuje terminów i kieruje się dobrem klienta.

  2. Gorąco polecam współpracę z Panią Sylwią Binkowską. Doradztwo finansowe na najwyższym poziomie!

  3. Polecam współpracę z Panią Sylwią. Kredyt załatwiony szybko i bardzo profesjonalnie.

  4. Bardzo polecam panią Sylwie. Współpraca z Panią Sylwią to sama przyjemność jest to osoba konkretną i rzetelnie.

  5. Pani Sylwia we współpracy z klientem wykazuje się profesjonalizmem, jest zawsze przygotowana, dyspozycyjna, służy dobrą radą. Nie odrzuca pomysłów klientów, sprawdza wszystkie możliwości i warianty aby znaleźć jak najkorzystniejszą ofertę dla klienta. Gorąco polecam.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.