Jestem Specjalistą ds. Kredytów Hipotecznych, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych, wytłumaczenie zawiłości kredytowych związanych z samą procedurą uzyskania kredytu hipotecznego jak i kosztami z nim związanymi.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na szczegółach, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, aby opis był pełny i zrozumiały.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam 25-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka finansowego w mBanku SA.

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

 

Zapraszam na spotkanie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Całym sercem POLECAM Panią Sylwię jako doradcę. Uczciwa, pomocna i pełna cierpliwości nawet do “ciężkich przypadków” . Poza tym pogodna z poczuciem humoru co w trudnych chwilach jak podpisanie wniosku o kredyt na pewno ma swoje plusy. Świetny Człowiek i Świetny Doradca!!!! POLECAM!!!!!!

  2. Z czystym sercem polecam Panią Sylwię jako doradcę. Wie co robi i jak pomóc nawet jeśli to “cieżki przypadek” . Ciepła uśmiechnięta z poczuciem humoru 🙂 Doradza nie tylko strikte w kwestiajch kredytowych,ale i prywatnie potrafai dodać otuchy. ŚWIETNY DORADCA I ŚWIETNY CZŁOWIEK!!! POLECAM!!!!!!!!!!

  3. Bardzo miła i profesjonalna obsługa przy ubieganiu się o kredyt na mieszkanie. Pani Sylwia jest bardzo komunikatywna, dotrzymuje terminów i kieruje się dobrem klienta.Poza tym osoba przesympatyczna, oddana swojej pracy, działająca z pasją. Na każdym etapie załatwiania spraw kredytowych można było na nią liczyć. tak było w moim przypadku. Polecam

  4. Pani Sylwia jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Współpracując z Panią Sylwią nigdy nie odniosłem wrażenia, że próbuje naciągnąć mnie na kredyt w jakimś konkretnym banku. Profesjonalnie przedstawia różne propozycje kredytowe mając na uwadze jak najlepszą dla mnie opcję. Obecnie mam poczucie, że kredyt który spłacam jest dla mnie najkorzystniejszy. Super. Polecam Panią Sylwię. Dziękuję za poświęcony dla mnie czas.

  5. Współpracę z panią Sylwią oceniam bardzo dobrze zwłaszcza ze nasza sprawa była skomplikowana, nawet przez chwilę nie mieliśmy poczucia niewiedzy lub bezradności . Polecam

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.