Jestem przede wszystkim Ekspertem Kredytowym, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na ich szczegółach, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, żeby opis, który ode mnie dostaniesz był pełny i odpowiadał na wszystkie Twoje pytania.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam ponad 21-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne.

 

Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka kredytowego w grupie BRE Banku SA.

 

Od 6 lat jestem mobilnym Ekspertem Kredytowym, najpierw Open Finance SA, a obecnie w ANG Spółdzielnia .

 

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Współpracę z panią Sylwią oceniam bardzo dobrze zwłaszcza ze nasza sprawa była skomplikowana, nawet przez chwilę nie mieliśmy poczucia niewiedzy lub bezradności . Polecam

 2. Pani Sylwia jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Współpracując z Panią Sylwią nigdy nie odniosłem wrażenia, że próbuje naciągnąć mnie na kredyt w jakimś konkretnym banku. Profesjonalnie przedstawia różne propozycje kredytowe mając na uwadze jak najlepszą dla mnie opcję. Obecnie mam poczucie, że kredyt który spłacam jest dla mnie najkorzystniejszy. Super. Polecam Panią Sylwię. Dziękuję za poświęcony dla mnie czas.

 3. Bardzo miła i profesjonalna obsługa przy ubieganiu się o kredyt na mieszkanie. Pani Sylwia jest bardzo komunikatywna, dotrzymuje terminów i kieruje się dobrem klienta.Poza tym osoba przesympatyczna, oddana swojej pracy, działająca z pasją. Na każdym etapie załatwiania spraw kredytowych można było na nią liczyć. tak było w moim przypadku. Polecam

 4. Z czystym sercem polecam Panią Sylwię jako doradcę. Wie co robi i jak pomóc nawet jeśli to „cieżki przypadek” . Ciepła uśmiechnięta z poczuciem humoru 🙂 Doradza nie tylko strikte w kwestiajch kredytowych,ale i prywatnie potrafai dodać otuchy. ŚWIETNY DORADCA I ŚWIETNY CZŁOWIEK!!! POLECAM!!!!!!!!!!

 5. Całym sercem POLECAM Panią Sylwię jako doradcę. Uczciwa, pomocna i pełna cierpliwości nawet do „ciężkich przypadków” . Poza tym pogodna z poczuciem humoru co w trudnych chwilach jak podpisanie wniosku o kredyt na pewno ma swoje plusy. Świetny Człowiek i Świetny Doradca!!!! POLECAM!!!!!!

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other