Jestem Specjalistą ds. Kredytów Hipotecznych, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych, wytłumaczenie zawiłości kredytowych związanych z samą procedurą uzyskania kredytu hipotecznego jak i kosztami z nim związanymi.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na szczegółach, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, aby opis był pełny i zrozumiały.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam 25-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka finansowego w mBanku SA.

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

 

Zapraszam na spotkanie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Polecam serdecznie doradcę panią Sylwię Binkowską – profesjonalistka, odpowie na każde pytania, rzetelna, rozwieje wszelkie wątpliwości, a do tego bardzo miła i sympatyczna osoba, z którą współpraca to przyjemność. Jeśli jeszcze kiedyś będą potrzebowała pomocy doradcy, na pewno wrócę do pani Sylwii.

  2. Serdecznie polecamy Panią Sylwię Binkowską!
   Dziękujemy za profesjonalizm, punktualność i zaangażowanie!
   P. Sylwia prowadziła nasze 2 kredyty w przeciągu ostatnich dwóch lat. Nasz drugi kredyt był specyficzny i trudny z uwagi na wymagane od strony sprzedającej dokumenty. P. Sylwia osobiście angażowała się w rozwiązywanie tej sprawy z urzędami, ponieważ było to niezwykle trudne dla nas wszystkich oraz wspierała w kontakcie ze sprzedającymi nieruchomość. Jednocześnie wszystkie informacje dotyczące kredytu oraz wymagania w kolejnych krokach otrzymywaliśmy szybko i na czas, dzięki czemu cały proces przebiegł bardzo sprawnie.

  3. Pani Sylwia to bardzo miła i sympatyczna osoba. Charakteryzuje ją profesjonalne podejście do klienta i szeroki zakres wiedzy . Przez cały proces kredytowy otrzymywalismy wsparcie telefoniczne i mailowe . Bardzo polecam .

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.