Jestem przede wszystkim Ekspertem Kredytowym, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na ich szczegółach, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, żeby opis, który ode mnie dostaniesz był pełny i odpowiadał na wszystkie Twoje pytania.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam ponad 21-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne.

 

Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka kredytowego w grupie BRE Banku SA.

 

Od 6 lat jestem mobilnym Ekspertem Kredytowym, najpierw Open Finance SA, a obecnie w ANG Spółdzielnia .

 

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5 w celach związanych z wykonywaniem usług pośrednictwa finansowego jak również usług z tym związanych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2013r., poz. 1422 ze zm.) od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, w celach marketingowych tj. przesyłanie ofert promocyjnych oraz informacji o nowych produktach i usługach drogą email. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Administratora tj. Meridian Eksperci Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pilickiej 5, treści marketingowych zawierających informacje o aktualnych usługach i ofertach, pocztą elektroniczną oraz w postaci wiadomości SMS. Dane osobowe przetwarzane są w celu dopasowania i przesłania aktualnej oferty usług finansowych, na podstawie udzielonej zgody poprzez wypełnienie powyższego formularza, oraz w celach marketingowych w postaci: ofert promocyjnych, informacji o nowych produktach, przesyłanych drogą email, na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody. Odbiorcą danych osobowych będą: Administrator oraz personel Administratora Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres kontakt@meridiandoradcy.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwości przedstawienia oferty i informacji handlowych dotyczących działalności Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Rekomendacje

 1. Bardzo profesjonalna,szybka i miła obsługa.Praktycznie moje zaangażowanie ograniczyło się do dwóch spotkań i kilku podpisów. Serdecznie polecam .

 2. Chyba lepiej trafić nie mogliśmy. Pomoc od A do Z z uśmiechem na buzi. 100% zadowolenia, polecam!

 3. Pełen profesjonalizm.polecam szczerze Panią Sylwię, jako doradcę. Miałam duży problem z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego i dzięki Pani Sylwi sprawa zakończyła się sukcesem!

 4. Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam gorąco. Jeśli będę kiedyś ponownie potrzebować kredytu zwrócę się na pewno do Pani Sylwii o pomoc. Dziękuję.

 5. Z czystym sumieniem polecam współpracę na wysokim i profesjonalnym poziomie z Panią Sylwią .Polecam każdemu kto stracił nadzieje na uzyskanie kredytu hipotecznego doradcy z taka wytrwałością i dążeniem do celu. Dziękuję jeszcze raz choć to słowo to zbyt mało . 🙂

Dodaj rekomendację

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other