Jestem Specjalistą ds. Kredytów Hipotecznych, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych, wytłumaczenie zawiłości kredytowych związanych z samą procedurą uzyskania kredytu hipotecznego jak i kosztami z nim związanymi.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na szczegółach, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, aby opis był pełny i zrozumiały.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam 25-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka finansowego w mBanku SA.

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

 

Zapraszam na spotkanie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Z czystym sumieniem polecam współpracę na wysokim i profesjonalnym poziomie z Panią Sylwią .Polecam każdemu kto stracił nadzieje na uzyskanie kredytu hipotecznego doradcy z taka wytrwałością i dążeniem do celu. Dziękuję jeszcze raz choć to słowo to zbyt mało . 🙂

  2. Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam gorąco. Jeśli będę kiedyś ponownie potrzebować kredytu zwrócę się na pewno do Pani Sylwii o pomoc. Dziękuję.

  3. Pełen profesjonalizm.polecam szczerze Panią Sylwię, jako doradcę. Miałam duży problem z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego i dzięki Pani Sylwi sprawa zakończyła się sukcesem!

  4. Chyba lepiej trafić nie mogliśmy. Pomoc od A do Z z uśmiechem na buzi. 100% zadowolenia, polecam!

  5. Bardzo profesjonalna,szybka i miła obsługa.Praktycznie moje zaangażowanie ograniczyło się do dwóch spotkań i kilku podpisów. Serdecznie polecam .

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.