Jestem Specjalistą ds. Kredytów Hipotecznych, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych, wytłumaczenie zawiłości kredytowych związanych z samą procedurą uzyskania kredytu hipotecznego jak i kosztami z nim związanymi.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na szczegółach, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, aby opis był pełny i zrozumiały.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam 25-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka finansowego w mBanku SA.

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

 

Zapraszam na spotkanie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Serdecznie dziękuję Pani Sylwio za życzliwość, pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Dzięki Pani pomocy udało się nam otrzymać kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie dopasowany idealnie do naszych potrzeb i możliwości. Dzięki Pani postawie i oddaniu powierzonej sprawie wszelkie formalności związane z tą skomplikowaną dokumentacją (tak mało zrozumiałą dla zwykłego petenta) stały się banalnie proste. Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie podczas wyjaśniania tych procedur.
   Lepszego doradcy kredytowego nie można sobie wymarzyć, polecam serdecznie.

  2. Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią. Dzięki pomocy Pani Sylwii otrzymaliśmy kredyt w bardzo trudnym wirusowym czasie. Wszystko przebiegało w profesjonalnej i miłej atmosferze dzięki temu odeszło nam sporo stresów związanych z pierwszym kredytem.

  3. Polecam współpracę z Panią Sylwią. Pani Sylwia pomagała przy całym procesie i zdjęła mi pełno papierkologi z głowy,

  4. Pani Sylwia jest absolutnym ekspertem w swoim zawodzie. Bardzo profesjonalna, kompetentna, pomocna, zaangażowana, oddana swojej pracy,
   Dziękuje za pomoc.
   Fantastyczny doradca!!!!! Polecam!!!!!

  5. Dzięki Pani Sylwii udało mi się w sposób bezstresowy przejść przez całą procedurę załatwiania kredytu hipotecznego. Jej opanowanie , doświadczenie i profesjonalne działanie wytworzyły pewien komfort i poczucie bezpieczeństwa. Cieszę się, że Pani Sylwia była moim wsparciem podczas załatwiania pierwszego kredytu w życiu. Jestem bardzo zadowolona , bardzo polecam współpracę z firmą Meridian, a w szczególności z Panią Sylwią.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.