Jestem Specjalistą ds. Kredytów Hipotecznych, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych, wytłumaczenie zawiłości kredytowych związanych z samą procedurą uzyskania kredytu hipotecznego jak i kosztami z nim związanymi.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na szczegółach, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, aby opis był pełny i zrozumiały.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam 25-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka finansowego w mBanku SA.

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

 

Zapraszam na spotkanie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią. Dzięki pomocy Pani Sylwii otrzymaliśmy kredyt w bardzo trudnym wirusowym czasie. Wszystko przebiegało w profesjonalnej i miłej atmosferze dzięki temu odeszło nam sporo stresów związanych z pierwszym kredytem.

  2. Polecam współpracę z Panią Sylwią. Pani Sylwia pomagała przy całym procesie i zdjęła mi pełno papierkologi z głowy,

  3. Pani Sylwia jest absolutnym ekspertem w swoim zawodzie. Bardzo profesjonalna, kompetentna, pomocna, zaangażowana, oddana swojej pracy,
   Dziękuje za pomoc.
   Fantastyczny doradca!!!!! Polecam!!!!!

  4. Dzięki Pani Sylwii udało mi się w sposób bezstresowy przejść przez całą procedurę załatwiania kredytu hipotecznego. Jej opanowanie , doświadczenie i profesjonalne działanie wytworzyły pewien komfort i poczucie bezpieczeństwa. Cieszę się, że Pani Sylwia była moim wsparciem podczas załatwiania pierwszego kredytu w życiu. Jestem bardzo zadowolona , bardzo polecam współpracę z firmą Meridian, a w szczególności z Panią Sylwią.

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.