Jestem Specjalistą ds. Kredytów Hipotecznych, a moim zadaniem jest reprezentowanie Klientów i dbanie o ich interesy. Priorytetem dla mnie jest przedstawienie najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych, wytłumaczenie zawiłości kredytowych związanych z samą procedurą uzyskania kredytu hipotecznego jak i kosztami z nim związanymi.

 

W mojej pracy zwracam uwagę na to, aby Klient czuł się bezpiecznie, dlatego też koncentruję się na szczegółach, odpowiadam na wszystkie pytania, omawiam detale – tak, żeby niczego nie pominąć, aby opis był pełny i zrozumiały.

 

Większość moich Klientów pochodzi z polecenia od osób, które wcześniej obsługiwałam – dlatego ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

 

Ścieżka zawodowa:

 

Posiadam 25-letni staż pracy w bankowości w specjalizacji kredyty hipoteczne. Moje doświadczenie i wiedzę zdobyłam pracując zarówno w PKO BP SA i Santander Consumer Bank SA jak i na stanowisku analityka finansowego w mBanku SA.

Posiadam tytuł magistra zdobyty na Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

 

Zapraszam na spotkanie.

Sylwia Binkowska

Ekspert Do Spraw Kredytów


"Jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej" A. Roddick

Skontaktuj się ze mną

  Rekomendacje

  1. Gorąco polecam Panią Sylwię każdemu, kto myśli o wzięciu kredytu na zakup mieszkania/domu. Ja, odwieczny wróg kredytów, już po jednym spotkaniu i rozmowie z Panią Sylwią otworzyłem szerzej oczy i przestałem się bać. Pani Sylwia w sposób niewiarygodnie profesjonalny prowadziła nasza sprawę od samego początku aż do momentu podpisania przez nas umowy kredytowej w banku. Pani Sylwio, dziękujemy z całego serca 🙂

  2. Bardzo polecam współpracę z Panią Sylwią, jest profesjonalistką w każdym calu – potrafi doskonale objaśnić wszystkie mechanizmy bankowe przy kredytowaniu nieruchomości.
   Jestem bardzo zadowolony ze współpracy,
   Pozdrawiam 😉

  3. Mogę z czystym sumieniem polecić współprace z Panią Sylwią Binkowską. Dzięki jej zaangażowaniu udało mi się załatwić kredyt mieszkaniowy. Jest bardzo rzetelną i pomocną osobą.

  4. Pani Sylwia jest niesamowita! Bardzo profesjonalnie i ogromnym zaangażowaniem zajęła sie poszukiwaniem najlepszego kredytu na zakup mieszkania. Koordynowala wszystko od poczatku do samego podpisania umowy. Była z nami w ciagłym kontakcie i w razie potrzeby rozjasniala nasze wszelkie wątpliwości. Jest bardzo kompetentna osobą, a do tego naprawdę życzliwą. Polecamy z całego serca. I raz jeszcze dziękujemy za pomoc w realizacji naszego marzenia! Ania & Filip

  Dodaj rekomendację

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.